EIBERGEN – Brandwacht Theo Geurts (55) neemt na ruim 22 jaar afscheid van de vrijwillige brandweer in Eibergen. De ondernemer die aan de Groenloseweg een tankstation runt, wil meer tijd vrij maken voor andere hobby’s. Zondag 31 mei is zijn laatste dag dat hij actief is bij de brandweer.
“Er is een tijd van komen, en een tijd van gaan. Ik heb in die jaren met veel plezier bij de brandweer gewerkt. Het mooiste van het vak is dat je anderen kunt helpen in nood. Ook heb ik tijdens mijn dienstjaren veel respect gekregen voor ambulance- en politiepersoneel. Ook de andere brandwachten waar ik mee samengewerkt heb zijn voor mij allemaal broers en zussen. Het zijn klasse collega’s'”, vertelt Geurts.
Geurts werd door Leo Geerdink gevraagd om bij de vrijwillige brandweer te komen. Na een driejarige opleiding kon de brandwacht aan de slag. “Wat me het meeste is bijgebleven? Dat is het vlotdrama op de Berkel, ook een boerderij brand in de Holterhoek waar een vrouw om het leven kwam, nadat ze het huis weer in ging. Dat doet me wel wat.”
De ondernemer wil nu in zijn vrije tijd meer aandacht besteden aan zijn kleinkinderen, muziek maken en zijn grootste passie politiehonden trainen.
Eibergse judo coaches succesvol op NK EIBERGEN - Stichting Judosport Oost (SJO) was dit weekend aanwezig op het Nederlands kampioenschap tot 18 jaar. In totaal waren er 10 Twentse judoka’...... Lees verder »
Rijbewijskeuringen CBR in Eibergen EIBERGEN - Een medische keuring voor het verlengen van uw rijbewijs is nodig wanneer u 75 jaar of ouder bent of wanneer u een zgn. groot rijbewijs (C...... Lees verder »
Hond Alex vermist in Noordijk NOORDIJK - Sinds vanochtend rond een uur of 8 is hond (Alex) vermist geraakt. Mocht je in de omgeving van Noordijk, Neede, Geesteren of Gelselaar zij...... Lees verder »
Buikschuiven in Geesteren GEESTEREN - Op zaterdag 9 juli vindt, tijdens de oranjefeesten in Geesteren, de 2e editie plaats van het kampioenschap buikschuiven. Het buikschuiven...... Lees verder »
Fratsen Kleurt wal bie NEEDE - Noe was wij onlangs een betje an `t verbrekken ,hier en doar mossen wat tegels oet dee versletten waren. Ok een stukske muure mos vernieuwd w...... Lees verder »
Fratsen gedoo NEEDE - Wat een gedoo is `t toch,iedereene mut mear betalen deur de hooge energieprieze,moar snappen kun e wij `t neet. Ollie maatschappen dreit woek...... Lees verder »
Fratsen Tegenstriedigheden NEEDE - Langzamerhand kump `t zowiet dat gin mense de wereld mear snapt. De hele wereld is `t deroaver ens dat wij wat zuuniger mot wean op de eardbo...... Lees verder »
Fratsen Borstbeeld NEEDE - Willem Sluiter joarenlang e woont in Eibargen moar `t blik dat dissen dominee en dichter in Neede is geboren. Dat kunt wij as Needenaren natu...... Lees verder »
NUB TV
Besluit locatie keuze sporthal Ruurlo nadert zijn ontknoping
RUURLO – In Ruurlo wachten ze er al langere tijd op, de keuze voor een locatie van de nieuwe sporthal. Na het debacle met wethouder Bosman moest Gerda ter Denge de ijzers uit het vuur halen. Ter Denge is dinsdagavond afgezwaaid als wethouder en maakt het definitieve besluit dus niet meer mee. Komende dinsdag vergadert de raad nogmaals over het onderwerp. De VVD komt dan nog met een amendement en Jan Zappeij denkt nog na over een motie die hij mogelijk zal indienen.
Geest eren GEESTEREN - Als op oudejaarsavond om tien uur de klok in Geesteren slaat en je het schreeuwen van de steenuil hoort, is de kans groot dat de nieuwjaa...... Lees verder »