NEEDE – Inwoners van Neede houden van spanning, actie en sensatie. Maar waar kunnen ze dat dan vinden in Neede? Bij attractiebouwer KMG. Woensdagavond vanaf 20.00 uur stonden veel mensen in de rij om een proefrit te maken in de grootste mobiele attractie ter wereld: Mission Space. Voor het eerst bereikte de attractie een hoogte van tachtig meter.
Maar hoe komen al die mensen bij KMG terecht? De eigenaar had woensdag een paar sms’jes verstuurd over het ‘uitvouwen’ en laten draaien van de ‘Mission Space’. Dit verhaal ging als een lopend vuurtje door Neede en zorgde voor veel belangstelling op het terrein aan de Paralleweg (zie foto’s).
Zelfs verslaggever Roy Nijman zat ‘bovenop het nieuws’. Hij ging samen met een groep mannen – die geen hoogtevrees hadden – naar een hoogte van tachtig meter (zie video). Deze site was de eerste die over de mega attractie schreef.
Gemeentehuis gesloten op 26 en 27 mei BERKELLAND - Het gemeentehuis is op donderdag 26 mei (Hemelvaartsdag) gesloten. De dag er na, vrijdag 27 mei, zijn wij ook gesloten. Op deze dagen is...... Lees verder »
De imker vertelt in de Kruidenhof EIBERGEN - Imker Guus ten Brinke laat zondag 29 mei in Kruidenhof te Mallum in Eibergen zien hoe bijen honing maken. Het is in eerste instantie een a...... Lees verder »
Tamme kanarie gevonden in Neede NEEDE - Deze kanarie (zie foto's) is gevonden bij de KSW Troelstrastraat van Livio. Hij is tam en zit nu in een klein kooitje, zo laat de v...... Lees verder »
Inschrijving 32ste Triatlon Rekken REKKEN - Een fraaie foto de 31ste editie van Triatlon Rekken, een goed half jaar voordat het coronavirus zijn intrede deed, maar op zaterdag 18 juni ...... Lees verder »
Fratsen Tegenstriedigheden NEEDE - Langzamerhand kump `t zowiet dat gin mense de wereld mear snapt. De hele wereld is `t deroaver ens dat wij wat zuuniger mot wean op de eardbo...... Lees verder »
Fratsen Borstbeeld NEEDE - Willem Sluiter joarenlang e woont in Eibargen moar `t blik dat dissen dominee en dichter in Neede is geboren. Dat kunt wij as Needenaren natu...... Lees verder »
Fratsen de fotograaf NEEDE - In vrogger tied, eigenlijk nog ens neet zo lange e leden, was `t `n hele toestand as der een fotograaf kwam. Ieder mos dan de zundagse kleare...... Lees verder »
Fratsen de wind van veuren NEEDE - Vrogger was dat een geregeld geheurde oetspraak, as ie `t neet lieke brouwen dan kreeg ie de wind van veuren. Bie ons in Beltrum was dat met ...... Lees verder »
NUB TV
Frank Jonk (CDA) neemt gedesillusioneerd afscheid van de gemeenteraad
BERKELLAND – Frank Jonk nam dinsdagavond gedesillusioneerd en enigszins teleurgesteld afscheid van de gemeenteraad van Berkelland. Jonk vindt het moeilijk om te verwoorden met welk gevoel hij weggaat. Hij heeft zijn plek in de gemeenteraad niet goed kunnen vinden de afgelopen vier jaar. Daarom gaat hij zijn politieke kompas her kalibreren, de komende jaren zal hij bij zich zelf te rade gaan hoe hij echt tegen dingen aankijkt en hoe hij echt het verschil kan maken. Van dit laatste had hij de afgelopen jaren niet het gevoel. Jonk denkt wel dat er een reële kans is dat hij in de toekomst terugkeert in de politiek.
Geest eren GEESTEREN - Als op oudejaarsavond om tien uur de klok in Geesteren slaat en je het schreeuwen van de steenuil hoort, is de kans groot dat de nieuwjaa...... Lees verder »