EIBERGEN/GROENLO – Een 41-jarige man uit Eibergen was in de nacht van donderdag op vrijdag omstreeks 00.20 uur betrokken bij een ongeval op de Winterswijkseweg N319 te Groenlo. Ter hoogte van de Oostermeenweg raakte hij met zijn auto van de weg, ramde twee bomen en kwam in een sloot tot stilstand. De auto raakte hierbij totalloss. De wrakstukken lagen over een groot gebied verspreid.
Mogelijk heeft de bestuurder een flauwe bocht over het hoofd gezien. De bestuurder was aanspreekbaar en is met onbekend letsel naar het ziekenhuis vervoerd. Volgens de politie was er drank in het spel al is nog niet bekend hoeveel.
Omdat de man aangaf niet alleen in het voertuig te hebben gezeten is er door de hulpdiensten in de omgeving van het ongeval langdurig gezocht naar eventuele andere slachtoffers. Hierbij heeft de brandweer ook een warmtecamera ingezet.
De weg is enkele uren afgesloten geweest in verband met het onderzoek van de Verkeers Ongevallen Analyse en de berging van het wrak. Een opgeroepen traumahelikopter is gecanceld.
Inschrijving lichtroute Borculo geopend BORCULO - Na 2 jaar zal Borculo er komend Septemberfeest van 31 augustus tot 4 september weer kleurend uit komen te zien. De welbekende lichtroute ke...... Lees verder »
Er zit muziek in de jeugd! BERKELLAND - Twee lessen instrumenten uitproberen, vervolgens vijf lessen om de eerste noten op een gekozen instrument te leren spelen. Twaalf Kinder...... Lees verder »
Eibergse judo coaches succesvol op NK EIBERGEN - Stichting Judosport Oost (SJO) was dit weekend aanwezig op het Nederlands kampioenschap tot 18 jaar. In totaal waren er 10 Twentse judoka’...... Lees verder »
Rijbewijskeuringen CBR in Eibergen EIBERGEN - Een medische keuring voor het verlengen van uw rijbewijs is nodig wanneer u 75 jaar of ouder bent of wanneer u een zgn. groot rijbewijs (C...... Lees verder »
Hond Alex vermist in Noordijk NOORDIJK - Sinds vanochtend rond een uur of 8 is hond (Alex) vermist geraakt. Mocht je in de omgeving van Noordijk, Neede, Geesteren of Gelselaar zij...... Lees verder »
Fratsen Kleurt wal bie NEEDE - Noe was wij onlangs een betje an `t verbrekken ,hier en doar mossen wat tegels oet dee versletten waren. Ok een stukske muure mos vernieuwd w...... Lees verder »
Fratsen gedoo NEEDE - Wat een gedoo is `t toch,iedereene mut mear betalen deur de hooge energieprieze,moar snappen kun e wij `t neet. Ollie maatschappen dreit woek...... Lees verder »
Fratsen Tegenstriedigheden NEEDE - Langzamerhand kump `t zowiet dat gin mense de wereld mear snapt. De hele wereld is `t deroaver ens dat wij wat zuuniger mot wean op de eardbo...... Lees verder »
Fratsen Borstbeeld NEEDE - Willem Sluiter joarenlang e woont in Eibargen moar `t blik dat dissen dominee en dichter in Neede is geboren. Dat kunt wij as Needenaren natu...... Lees verder »
NUB TV
Besluit locatie keuze sporthal Ruurlo nadert zijn ontknoping
RUURLO – In Ruurlo wachten ze er al langere tijd op, de keuze voor een locatie van de nieuwe sporthal. Na het debacle met wethouder Bosman moest Gerda ter Denge de ijzers uit het vuur halen. Ter Denge is dinsdagavond afgezwaaid als wethouder en maakt het definitieve besluit dus niet meer mee. Komende dinsdag vergadert de raad nogmaals over het onderwerp. De VVD komt dan nog met een amendement en Jan Zappeij denkt nog na over een motie die hij mogelijk zal indienen.
Geest eren GEESTEREN - Als op oudejaarsavond om tien uur de klok in Geesteren slaat en je het schreeuwen van de steenuil hoort, is de kans groot dat de nieuwjaa...... Lees verder »