NEEDE – De 30 prachtige zwart/wit portretten van de heren op de expositie Kearls! vallen zeer goed in de smaak. Veel Needenaren en andere belangstellenden hebben al een kijkje genomen in de Oale Smederieje. Het aantal bezoekers is boven verwachting. Dit tot grote tevredenheid van Tijs de Groot. Vooraf had hij niet verwacht dat de door hem gemaakte portretten van heren uit Neede zo in de smaak zou vallen. “Echt leuk, dat het fotograferen van mannen uit het dorp met een karakteristieke “kop”, zo enthousiast is ontvangen”, aldus de fotograaf.
Historische Kring Neede heeft het idee opgepakt om speciaal voor deze tentoonstelling de Oale Smederieje 2 avonden open te stellen.
Op donderdag 31 maart en dinsdag 5 april zijn er extra momenten de expositie Kearls! tussen 18.30 – 20.30 uur te bekijken.
Op beide avonden is Tijs de Groot aanwezig in de smederij.
Tot en met zaterdag 16 april 2016 is de expositie Kearls ! te bekijken. De openingstijden van de Oale Smederieje zijn op woensdag van 14.00 – 17.00 uur en op zaterdag van 14.00 – 16.30 uur.
Verrassende gerechten voor 2021 BERKELLAND - Het begin van 2021 zal net als het hele jaar 2020 in de boeken gaan als een vreemde tijd. We zijn enorm beperkt geweest in onze beweginge...... Lees verder »
Oproep Kinderen Kopen Een Huis BERKELLAND - Wil je dolgraag verhuizen, maar levert dit veel strijd op met jouw thuiswonende kinderen? Wijzen zij iedere woning af die je voorstelt e...... Lees verder »
Kennismaken met basisscholen in Ruurlo RUURLO - Ouders van kinderen die vier jaar worden zijn van harte welkom op de basisscholen van Ruurlo om kennis te komen maken. In verband met corona ...... Lees verder »
Fratsen gelukkig NEEDE - Gelukkig moar `t nieuwe joar kump deran, 2020 was achterof eigenlijk `n joar vol gemas. Deur `t virus kwam onze dagelijkse gang van zaken behe...... Lees verder »
Fratsen Trio NEEDE - Onlangs schreef ik ne keare iets oaver een escortbureau, doar warkt van dee vrouwleu dee ie kunt bellen as ie argens van of mot. In dat artike...... Lees verder »
Fratsen de road NEEDE - Onze gemeenteroad begunt zich een betje te reuren,ze denkt volgens mien dat ze neet serieus genog wordt e nommen. De wetholder hef `n dealtje ...... Lees verder »
NUB TV
film: Het jaar van Bas te Velthuis
BERKELLAND – In de laatste dagen van het jaar blikken we met een 11-tal Berkellanders terug op 2020. Op de laatste dag van het jaar hebben we niet alleen het interview met burgemeester Joost van Oostrum, maar ook met Bas te Velthuis, de eindredacteur van Nieuws uit Berkelland. Eigenlijk zou deze film geplaatst worden op donderdag 30 december. Echter is Bas gisteren voor de eerste keer vader geworden. Daarom hebben we even gewacht met het plaatsen van dit interview. Tim Loos sprak met Bas voor dat hij vader werd.