EIBERGEN – Woensdag is Els Nieuwenhuizen na afloop van haar les in het zonnetje gezet. Els Nieuwenhuizen is 40 jaar verbonden aan gymnastiekvereniging ODIVAL, waarvan ze al 25 jaar les geeft. Een hele prestatie om zo lang met veel plezier vol te houden. Els heeft zelf altijd geturnd. In 1974 is zij bij ODIVAL gaan turnen en in 1975 is zij begonnen met lesgeven. In de loop van de jaren is haar lesaanbod steeds breder geworden. Een aantal dagen in de week geeft Els les in Sporthal De Pickerhal en in ‘t Simmeling. Daar geeft ze o.a. Aerobics, Steps, en Fit op muziek. Ook geeft Els van september tot de voorjaarsvakantie Skiconditietraining.
Corsoviering bij Piepermolen in Rekken REKKEN - Na twee jaar kan men in Rekken weer een oecumenische viering houden, als opmaat voor het Rekkens Volksfeest. Deze wordt gehouden op 21 august...... Lees verder »
Vandaag: VAN Jubileum fietstocht GEESTEREN - Dit jaar bestaat VAN Berkel & Slinge 25 jaar, en de VALA, waarbij alle Achterhoekse natuurverenigingen zijn aangesloten, bestaat ook ...... Lees verder »
Fratsen op kop NEEDE - Op mien bienoa dagelijkse tochtje van Nee noar Beltrum zoog ik van de een op de andere dag inens allemoale vlaggen op kop hangen. Bie de ears...... Lees verder »
Fratsen Kleurt wal bie NEEDE - Noe was wij onlangs een betje an `t verbrekken ,hier en doar mossen wat tegels oet dee versletten waren. Ok een stukske muure mos vernieuwd w...... Lees verder »
Fratsen gedoo NEEDE - Wat een gedoo is `t toch,iedereene mut mear betalen deur de hooge energieprieze,moar snappen kun e wij `t neet. Ollie maatschappen dreit woek...... Lees verder »
Fratsen Tegenstriedigheden NEEDE - Langzamerhand kump `t zowiet dat gin mense de wereld mear snapt. De hele wereld is `t deroaver ens dat wij wat zuuniger mot wean op de eardbo...... Lees verder »
NUB TV
Eibergen neemt groots afscheid van Wim en Trees
EIBERGEN – Weken lang werd er over gesproken, een einde van een tijdperk. Dit einde is nu aangebroken. Vrijdag en zaterdag nam Eibergen massaal afscheid van het horeca echtpaar Wim en Trees Tijink. Café Tijink is een begrip in Eibergen en ver daarbuiten. Daarom blijft het café onder de nieuwe eigenaar Mesut Mis de zelfde naam dragen.
Mesut bood Wim en Trees zaterdagavond namens heel Eibergen een schilderij gemaakt door Johan Deters aan met daarop Wim, Trees en hun trouwe viervoeter. Vandaag is er nog een afscheid voor genodigden en dan trekken Wim en Trees de deur van het door hun zo geliefde café achter hun dicht. Mesut Mis en zijn team zwaaien er vanaf morgen het scepter.
Geest eren GEESTEREN - Als op oudejaarsavond om tien uur de klok in Geesteren slaat en je het schreeuwen van de steenuil hoort, is de kans groot dat de nieuwjaa...... Lees verder »