Jubilarissen bij kleindierenvereniging!

EIBERGEN – Greet Abbink: ”Op de algemene ledenvergadering van Kleindier vereniging Oost Achterhoek, 30 maart jl. werden een zevental jubilarissen gehuldigd. Zij kregen van de vereniging de hartelijke felicitaties, een kleine attentie en een mooie oorkonde als dank voor hun inzet voor de kleindierensport en de vereniging. Drie leden kregen daarnaast ook een oorkonde en een speldje van de overkoepelende organisatie, de KLN, omdat zij daar een fokkersnummer hebben. De jubilarissen zijn: Harrie Kroekenstoel uit Groenlo, 25 jaar lid, Hans Tenbergen uit Zevenaar, 25 jaar lid, Ronald Brockotter uit Groenlo, 40 jaar lid, Gerie Pieper uit Eibergen, 40 jaar lid, Fam. Florijn uit Eibergen, 50 jaar lid, Huub Ras uit Eibergen, 50 jaar lid en Gerrit Wormgoor uit Eibergen, 60 jaar lid. We zijn als vereniging verheugd zoveel leden te hebben die al zo lang bij onze vereniging actief, of ondersteunend lid zijn.

Juist in deze tijden waarin iedereen een drukke baan heeft is het heerlijk om te kunnen ontspannen bij je dieren. Door de ontwikkelingen van dierziektes en het verplichte enten van de dieren die naar tentoonstellingen gaan verliezen verengingen regionaal en landelijk veel leden.

We zouden het fijn vinden om wat meer jongere en jeugdleden erbij te krijgen. Wilt u meer weten over onze vereniging, kijk dan eens op onze website: www.kvoostachterhoek.nl.”

Deel dit artikel:

Meer nieuws

Scroll naar boven