EIBERGEN – Neuropsycholoog Erik Scherder geeft zaterdag 1 september een theatercollege in Openluchttheater Eibergen. De wetenschapper deed onder meer onderzoek naar de invloed van muziek op ons brein. Onder de noemer ‘Science meets Music’, vertelt Scherder over zijn observaties en onderzoeken. Hij neemt pianist Jan Vayne als sidekick mee. Het theatercollege wordt een muzikale reis door ons brein in woord èn klank. Prof.dr. Scherder vertelt onder meer hoe luisteren, zingen en een instrument bespelen de hersenen verandert en het brein langer actief houdt. De gepassioneerde verteller zal ook andere aspecten over zijn leven en werk de revue laten passeren. Jan Vayne is één de bekendste pianisten van Nederland. Klassiek geschoold, maar zijn piano-improvisaties reiken van Queen tot dance-music. ‘’We proberen regelmatig een theatercollege te organiseren. Het vorige college was met astronaut André Kuipers. Dat was echt een onvergetelijke avond’’, aldus programmeur Manon van Gaal.
Om er een intieme avond van te maken wordt de capaciteit van het theater verkleind. De online kaartverkoop op de website www.openluchttheatereibergen.nl is vandaag begonnen. Een ticket kost koste in de voorverkoop 27,50 euro, inclusief alle bijkomende kosten en 30 euro aan de kassa.
De poort gaat om 19:30 uur open, het theatercollege begint om 20:30 uur. Eerder maakte het openluchttheater al bekend dat The Best of Britain en Ellen ten Damme naar Eibergen komen.
Succesvolle pilot Powervrouwen afgerond BERKELLAND - Vandaag kregen alle vrouwen die mee hebben gedaan aan het traject Powervrouwen een certificaat. Burgemeester Joost van Oostrum reikte dez...... Lees verder »
Fratsen aparte dinge NEEDE - In disse wondere aparte tied van beparkingen hebt wij ok allemoale iets mear tied um te leazen. As ie vulle least wurd ie vanzelf ok luk wieze...... Lees verder »
Fratsen gelukkig NEEDE - Gelukkig moar `t nieuwe joar kump deran, 2020 was achterof eigenlijk `n joar vol gemas. Deur `t virus kwam onze dagelijkse gang van zaken behe...... Lees verder »
Fratsen Trio NEEDE - Onlangs schreef ik ne keare iets oaver een escortbureau, doar warkt van dee vrouwleu dee ie kunt bellen as ie argens van of mot. In dat artike...... Lees verder »
NUB TV
film: Actie “Beleg in Berkelland” gesprek met Erna Koeslag en Richard Grevelink
BERKELLAND – De ondernemersverenigingen van Borculo, Eibergen, Neede en Ruurlo organiseren samen met Bedrijvenkring Berkelland en de gemeente Berkelland de actie ‘Beleg in Berkelland’. Een actie om juist nu onze ondernemers die deze Coronatijd hard worden getroffen te steunen! Als inwoner van Berkelland kan men met deze actie de eigen winkelier ondersteunen en helpen om de lockdown periode te overleven. Door de aankoop van een waardebon krijgen de winkeliers nu financiële ruimte, terwijl de tegenprestatie pas later geleverd hoeft te worden.
De actie ‘Beleg in Berkelland’ is op 2 februari 2021 gestart. Met behulp van de gemeente verschijnt in week 5, 6,7 en 8 een paginagrote advertentie in een regionaal weekblad waarin onder meer staat welke ondernemers deelnemen. Via de afgedrukte QR code kan de consument bij de winkel(s) naar keuze online een waardebon aanschaffen welke na aankoop toegestuurd wordt. De betreffende waardebonnen zijn alleen geldig voor de winkel(s) waarin ze gekocht zijn en kunnen na de lockdown periode in de winkel(s) worden verzilverd.
Hoe werkt het?
Ga naar http://www.bedrijvenkringberkelland.nl/actie/ en koop een waardebon bij een van de deelnemende ondernemer(s). Reken de waardebon rechtstreeks bij de betreffende ondernemer af (contant, via Tikkie, pinnen of overschrijving). Na ontvangst van het bedrag ontvang je de bon per mail, post of thuisbezorging. Zodra de lockdown voorbij is, kun je de geïnvesteerde bon verzilveren bij de ondernemer.
Investeer nu in ons mooie Berkelland en koop een bon bij een van de deelnemende ondernemers. Ben je een Berkellandse ondernemer en wil ook aansluiten? Dat kan! Ga naar http://www.bedrijvenkringberkelland.nl/actie/ en meld je aan!