BERKELLAND – Dinsdag 14 april stond er een raadsvergadering op de agenda. Deze werd niet zoals in maart afgelast wegens de Corona crisis, maar zou online plaats vinden. Even na 19.30 uur opende de voorzitter van de raad, Joost van Oostrum, de vergadering. Kort na het begin van de vergadering kwam er echter een flinke kink in de kabel. De Ondernemend Berkelland raadsleden Bennie Morssink en Fred van der Holst kregen de digitale snelweg niet onder controle. Van Oostrum zat met een koptelefoon op om via de telefoon met de heren te communiceren, maar ook dit bleek niet te werken. De vergadering lag lange tijd stil. Hierna ging men wel door met de hamerstukken. In de tussentijd werd er alsnog verbinding gemaakt met de computer van OBL fractievoorzitter Bennie Morssink en kon de vergadering volledig worden hervat. Hierna verliep de digitale vergadering zonder verdere problemen.
Verrassende gerechten voor 2021 BERKELLAND - Het begin van 2021 zal net als het hele jaar 2020 in de boeken gaan als een vreemde tijd. We zijn enorm beperkt geweest in onze beweginge...... Lees verder »
Oproep Kinderen Kopen Een Huis BERKELLAND - Wil je dolgraag verhuizen, maar levert dit veel strijd op met jouw thuiswonende kinderen? Wijzen zij iedere woning af die je voorstelt e...... Lees verder »
Kennismaken met basisscholen in Ruurlo RUURLO - Ouders van kinderen die vier jaar worden zijn van harte welkom op de basisscholen van Ruurlo om kennis te komen maken. In verband met corona ...... Lees verder »
Fratsen gelukkig NEEDE - Gelukkig moar `t nieuwe joar kump deran, 2020 was achterof eigenlijk `n joar vol gemas. Deur `t virus kwam onze dagelijkse gang van zaken behe...... Lees verder »
Fratsen Trio NEEDE - Onlangs schreef ik ne keare iets oaver een escortbureau, doar warkt van dee vrouwleu dee ie kunt bellen as ie argens van of mot. In dat artike...... Lees verder »
Fratsen de road NEEDE - Onze gemeenteroad begunt zich een betje te reuren,ze denkt volgens mien dat ze neet serieus genog wordt e nommen. De wetholder hef `n dealtje ...... Lees verder »
NUB TV
film: Het jaar van Bas te Velthuis
BERKELLAND – In de laatste dagen van het jaar blikken we met een 11-tal Berkellanders terug op 2020. Op de laatste dag van het jaar hebben we niet alleen het interview met burgemeester Joost van Oostrum, maar ook met Bas te Velthuis, de eindredacteur van Nieuws uit Berkelland. Eigenlijk zou deze film geplaatst worden op donderdag 30 december. Echter is Bas gisteren voor de eerste keer vader geworden. Daarom hebben we even gewacht met het plaatsen van dit interview. Tim Loos sprak met Bas voor dat hij vader werd.