BERKELLAND – Denk jij ook mee over de toekomst van de zorg en gezondheid in de Achterhoek? Dit kan tijdens de bijeenkomsten op 18 en 23 oktober. Achterhoekse gemeenten en zorgorganisaties maken een Regioplan om de zorg in de Achterhoek toekomstbestendig te maken. Jouw mening telt!
Gesprek
Tijdens de bijeenkomsten gaat men in gesprek over het toegankelijk, beschikbaar en betaalbaar houden van de zorg in de Achterhoek. Door vergrijzing en een tekort aan zorgpersoneel worden welzijn en preventie steeds belangrijker. De volgende thema’s staan dan ook centraal in het gesprek:
👉 gezond leven en preventie
👉 vitaal ouder worden
👉 mentaal gezond
👉 prettig werken in zorg en welzijn
De bijeenkomsten zijn op woensdag 18 oktober van 14.30 tot 17.00 uur en maandag 23 oktober van 14.30 tot 17.00 uur. De sessies worden gehouden in de Hamalandhal in Lichtenvoorde. Aanmelden kan via 8rhk.nl/aanmelden-regioplan-achterhoek.
Vragen? ✉️Mail dan: [email protected]