Nieuwe editie gratis zangclinics voor mannen

BERKELLAND – Wegens groot succes organiseert het collectief “Kom Zingen!” vier nieuwe workshops om mannen kennis te laten maken met koorzang. Op zaterdag 2, 9, 16 en 23 maart van 10:00 – 12:00 uur kunnen mannen ontdekken hoe het is om samen te zingen in een koor bij Kulturhus ’t Stieltjen in Haarlo. Ervaring met zang of noten lezen is niet nodig, nieuwsgierigheid naar koorzang is genoeg.

Terugblik eerste editie
In oktober en november werd de eerste editie zangclinics georganiseerd en deze is met succes afgesloten. Maar liefst 12 mannen hebben gedurende vijf zaterdagochtenden vrijblijvend kennisgemaakt met koorzang onder leiding van dirigent René Nieuwint. René nam de mannen mee in de wereld van koorzang, ademtechnieken, ritme en het gebruik van de stem. Als afsluiter sloten de leden van het collectief zich aan bij de deelnemers om samen een echt koor te vormen.

Aanmelden
De nieuwe clinics van het collectief “Kom Zingen!” is een reeks van 4 workshops in maart. Tijdens de clinic zal worden ingegaan op de vaardigheden ontdekken die je nodig hebt om in een koor te zingen, zoals samen dezelfde klank maken, naar elkaar luisteren en tegelijk inzetten. De workshops vinden plaats op zaterdag 2, 9, 16 en 23 maart van 10:00 – 12:00 uur in Kulturhus ’t Stieltjen in Haarlo. Aanmelden kan via de website www.komzingen.nl of via het e-mailadres[email protected].

Deel dit artikel:

Meer nieuws

Scroll naar boven