BERKELLAND – Op 4 Juni organiseren studenten van de opleiding Medewerker Evenementenorganisatie van het ROC van Twente een uniek evenement in de Achterhoek. Tijdens deze avond maken deelnemers een autoroute langs drie verschillende restaurants, waar zij een volledig 3-gangendiner geserveerd krijgen. Elke gang vindt plaats op een andere locatie en wordt vergezeld door een drankje naar keuze. Het belooft een ontspannen avond te worden, waarin culinair genieten en het verkennen van de regio hand in hand gaan.
Culinair genieten op drie locaties
Deelnemers starten de avond op de eerste locatie, waar het voorgerecht wordt geserveerd. Vervolgens rijden zij met hun eigen gezelschap, of dat nu familie, vrienden of partner is, door het landschap van de Achterhoek naar het volgende restaurant voor het hoofdgerecht. De avond wordt afgesloten met een dessert en een kop koffie of thee op een derde locatie. Bij elke gang is een drankje inbegrepen. Bij ieder restaurant kunnen gasten kiezen uit een klein menu. Ook wordt er rekening gehouden met dieet- en allergiewensen, deze dienen vooraf te worden doorgegeven bij de organisatie.
Navigatie via digitale route
De route wordt digitaal aangeboden. Deelnemers ontvangen voorafgaand aan het evenement een link naar een digitale navigatieroute, die hen soepel van restaurant naar restaurant leidt. Onderweg is er ruimte om te genieten van het karakteristieke landschap van de Achterhoek.
Leerproject met professionele uitvoering
Dit evenement is onderdeel van een praktijkopdracht voor studenten van het ROC van Twente. De studenten zijn verantwoordelijk voor de volledige organisatie: van conceptontwikkeling en planning tot contact met de horecapartners en de begeleiding van de deelnemers op de avond zelf. Het resultaat is een professioneel opgezet evenement met persoonlijke aandacht en oog voor detail.
Een ontspannen avond uit voor iedereen
Dit evenement is bedoeld voor iedereen die houdt van lekker eten, een mooie omgeving en een goed gezelschap. Je blijft de hele avond bij het gezelschap waarmee je je hebt aangemeld. Het vervoer tussen de restaurants regel je zelf — met je eigen auto — en het programma is volledig verzorgd.
Praktische informatie:
- 📍 Startlocatie: Brasserie de Bakkerieje
- 📆 Datum: 4 Juni
- 🕔 Tijd: 16.45 – 22.00
- 🍽️ Wat: 3-gangendiner op 3 locaties
- 🍷 Inclusief: Per gang een drankje naar keuze
- 📱 Route: Digitale route via Google Maps
- 👨👩👧👦 Gezelschap: Je blijft de hele avond met je eigen aanmeldingsteam
- 🚗 Vervoer: Eigen auto verplicht
- 🎓 Organisatie: Studenten van ROC van Twente, opleiding Medewerker Evenementenorganisatie
- 💶 Kosten: €42,95 exc. servicekosten
- 📲 Aanmelden: via https://eventix.shop/35uuamsa
Let op: Er is een beperkt aantal plaatsen beschikbaar. Aanmelden is mogelijk tot 30 Mei. Vol = vol.