Toneelvereniging De Eendracht maakt zich op voor openluchtvoorstelling ‘OPOE in the WAR’ in Gelselaar


GELSELAAR – Toneelvereniging De Eendracht uit Gelselaar maakt zich op voor een bijzondere toneeluitvoering: het openluchtspel “OPOE in the WAR (en de rest in oorlog)”. Deze unieke voorstelling wordt op vrijdag 30 mei, zaterdag 31 mei en zondag 1 juni opgevoerd op een sfeervolle locatie bij boerderij Winkels aan de Meester Krebbersstraat in Gelselaar.

Een oorlogsblijspel met een serieuze ondertoon
“OPOE in the WAR” is een bewerking van het gelijknamige stuk van Hedi Scheijn en Ralf Sandster. Speciaal voor deze gelegenheid is het oorspronkelijke podiumstuk omgezet naar een openluchtspel, waarin toneel wordt afgewisseld met zang en muziek. Naast De Eendracht werken ook Popkoor SoSjaal en muziekvereniging Excelsior mee aan de productie, wat zorgt voor een rijke en afwisselende voorstelling. Het verhaal speelt zich af in de oorlogsjaren ’40-’45, op het terrein van de fictieve Houtzagerij Eijkenaar. Hoofdpersoon Evert helpt mensen zonder zich zorgen te maken over de gevolgen, terwijl zijn vrouw Johanna en haar moeder, opoe, ieder op hun eigen manier omgaan met de uitdagingen van de oorlog. Verdeeld over drie bedrijven worden sprongen in de tijd gemaakt, waarbij humor en ernst elkaar afwisselen.

Voorstellingen en kaartverkoop

  • Vrijdag 30 mei – 19:30 uur
  • Zaterdag 31 mei – 19:30 uur
  • Zondag 1 juni – 13:30 uur

Kaarten kosten €15,50 en zijn verkrijgbaar bij:

  • Café Florijn (Gelselaar)
  • Primera (Lochem)
  • Tabak & Wijn enzo (Borculo)
  • Boekhandel Prins (Markelo)
  • De Olde Mölle (Neede)

Kinderen tot 12 jaar betalen de helft van de prijs. Online reserveren kan via: https://de-eendracht.weticket.io 

 

Een voorstelling om niet te missen
Met deze productie laat De Eendracht zien hoe krachtig lokaal toneelspel kan zijn. De combinatie van toneel, muziek en een historische setting maakt “OPOE in the WAR” tot een indrukwekkende belevenis voor jong en oud.

Deel dit artikel:

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Meer nieuws

Scroll naar boven