LG-Dance introduceert ‘Ouderen in Beweging’ – Blijf actief en vitaal!

BORCULO – LG-Dance kondigt met trots de lancering aan van het nieuwe programma ‘Ouderen in Beweging’. Dit initiatief is ontworpen om ouderen op een leuke en toegankelijke manier te helpen actief en vitaal te blijven. De lessen, onder leiding van Nadine Wentink, richten zich op het verbeteren van kracht, balans en conditie.

Dinsdag
Elke dinsdag worden er drie groepen van 45 minuten begeleid, waarbij de focus ligt op plezier en laagdrempeligheid. ‘Ouderen in Beweging’ biedt een uitstekende gelegenheid om sociale contacten te onderhouden en tegelijkertijd aan de gezondheid te werken.

Informatie
Geïnteresseerden worden uitgenodigd om deel te nemen aan een gratis proefles. Aanmelden kan via [email protected]. Kom langs en ervaar zelf hoe ‘Ouderen in Beweging’ bijdraagt aan een actiever en gezonder leven!

Deel dit artikel:

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Meer nieuws

Scroll naar boven