Militaire oefening met Chinook helikopters in Berkelland

BERKELLAND – De Koninklijke Luchtmacht houdt van 18 tot en met 22 en 25 tot en met 29 augustus 2025 een oefening. De oefening speelt zich ook af in de gemeente Berkelland. Er doen 2 Chinook helikopters mee aan de oefening.

Het doel van de oefening
De helikopters vliegen door onder andere de gemeente Berkelland om te oefenen op vliegen onder verhoogde dreiging. Het doel van de oefening is de samenwerking en integratie met grondeenheden. Laagvliegen maakt hier ook onderdeel vanuit. Tijdens de oefendagen vertrekken de helikopters vanaf vliegbasis Gilze-Rijen en maken gebruik van vliegbasis Deelen.

Heeft u hinder?
Op de pagina luchtmacht.nl/vliegbewegingen, leest u meer informatie over vliegbewegingen en oefeningen. Is er, ondanks alles, toch schade door de oefening ontstaan? Op de website van Defensie kan dit gemeld worden via het online klachtenformulier.

Deel dit artikel:

2 gedachten over “Militaire oefening met Chinook helikopters in Berkelland”

  1. Lg fulbaum genannt breustedt

    Ha mooi man, heb in mali de heli,s op zien stijgen en landen, geweldig.
    Hoop dat ze hier ook overkomen, doet mijn vrouw veel plezier, die vindt het buitengewoon interesant

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Meer nieuws

Scroll naar boven