EIBERGEN – Muziekvereniging Euphonia & Excelsior Eibergen bieden vier muziekcursussen aan voor kinderen t/m 12 jaar. Kinderen kunnen leren spelen op een echt instrument, drummen of mee dansen met de KidsTwirl.
Leren spelen
De Notenbende is een orkest waarin je samen leert en samen speelt. Je gaat op een echt instrument leren spelen, dat je zelf hebt uitgekozen. Je krijgt een instrument te leen en je kunt in deze periode ook meedoen met allerlei leuke jeugdactiviteiten. De Notenbende duurt 14 lessen en wordt afgesloten met een heus concert. De Notenbende start op maandag 27 oktober van 16.30 tot 17.15 uur in ’t Spieker.
Trommelbende
Ook start me weer met De Trommelbende. Hier maak je samen lekkere ritmes op allerlei soorten slagwerkinstrumenten. De Trommelbende duurt ook 14 lessen en wordt tevens afgesloten met een echt concert. De Trommelbende start op donderdagmiddag 30 oktober in ’t Spieker, van 16.15 uur tot 17.00 uur.
Leuk
Lijkt het jou ook leuk om muziek te maken op een blokfluit? Samen met andere kinderen ga je leren noten lezen, ritmes spelen en samen muziek maken. De blokfluitlessen vinden plaats vanaf donderdagmiddag 30 oktober tussen 16.00 en 16.45 uur in ’t Spieker. Hou je van dansen en muziek? Dan is twirlen echt wat voor jou. Twirlen is een combinatie van ritmische gymnastiek, ballet en dansen in combinatie met baton. “Wij dansen ook met linten, pompons enz. Je start bij de KidsTwirl en daarna kun je doorstromen naar de Twirlgroep”. Aldus de muziekvereniging. Kom kijken en doe met mee, elke vrijdagavond in de Pickerhal van 18.30 uur – 19.30 uur. Meld je aan, de eerste 4 lessen zijn gratis.
Kosten
Voor de Notenbende en Trommelbende zijn de kosten 50 euro voor de hele cursus die bestaat uit 14 lessen. Voor de blokfluitlessen zijn de kosten 30 euro voor 14 lessen. Aanmelden kan via deze link.