
RUURLO – Zwolle (Groenlo) bleek tijdens de vierde wedstrijd in Geesteren (Ov) net niet sterk genoeg te zijn om te winnen. Met 1 schot voorsprong was het koploper Beuningen die de beste van de dag was. Met deze uitslag is de achterstand van Zwolle weer een puntje opgelopen richting het kampioenschap. ’t Broek (Ruurlo)wist een net resultaat neer te zetten. De verschillen waren relatief groot op het 5,2 km lange parcours nabij de Huierbaan in het buitengebied van Geesteren (Ov) .
Starten
’t Broek (Ruurlo) mocht starten tegen Oud Ootmarsum. Het team uit de gelijknamige plaats was net een maatje te groot voor ’t Broek. Op pure klasse liep de nummer 3 langzaam weg bij de mannen uit Ruurlo maar aan de streep was het verschil met 3schoten minder groot dan vooraf ingeschat. Tevreden gezichten bij de mannen uit Ruurlo die met inzet van reserves André Vruggink en Jelle Wezinkhof niet in de standaard opstelling waren aangetreden. Oud Ootmarsum 46 schoten en ’t Broek 51schoten.
Op dreef
De mannen uit Zwolle waren goed op dreef. Ze waren er gebrand op om het de koploper moeilijk te maken. Het begin van de wedstrijd tegen Noord Berghuizen was prima. Halverwege was de voorsprong op de tegenstander al 6 schoten. Zwolle dat zonder Jurgen te Brake aan de start kwam, (hij was volgens z’n teamgenoten op trainingsstage in Spanje) verslapte naar het eind toe iets. Hierdoor kwamen ze net niet overal goed uit waardoor ze 1 a 2 schoten lieten zitten. Met een goede score van 46schoten en 1 schot slechter dan Beuningen werd een tweede plaats behaald. Lattrop Brecklenkamp was de verassing van deze dag. Dit team werd knap derde met 48 schoten. Net voor Oud Ootmarsum dat ook 48 schoten noteerde. Vooruitzicht werd met 50 schoten 5e net voor Nooitgedacht dat ook 50 schoten noteerde. ’t Broek werd keurig zevende. Met dit resultaat kon men met opgeheven hoofd weer op Ruurlo aan. Reutum werd ditmaal met 53 schoten achtste. Beuningen 2 deed wat het kon en met 54 schoten werd dit team 9e. Noord Berghuizen sloot de rij met 55 schoten en werd 10e.
Misstap
Koploper Beuningen heeft met nog 2 wedstrijddagen te gaan 39punten. Zwolle volgt met 33 punten op plaats twee en heeft een misstap nodig van de koploper om nog kans te maken op de eindoverwinning. Oud Ootmarsum staat met 30 punten derde. Lattrop Brecklenkamp bezet de 4e plaats met 28 punten voorNooitgedacht dat met 24 punten de vijfde plaats bezet. Vooruitzicht staat met 24 punten zesde. Reutum neemt met 12punten de zevende plaats in het tussenklassement in. Beuningen 2heeft 11 punten en staat 8e net voor ‘t Broek dat 10 punten heeft vergaard. Noord Berghuizen sluit de rij met 8 punten. De volgende Landelijke Straatwedstrijd is op 15 maart 2026.
Foto: Archief






















