Gastkunstenaar Axel Scholze schittert in Beeldentuin AJ & LW Bier in Borculo

BORCULO – Op zondag 19 juli 2026 opent Beeldentuin AJ & LW Bier, gelegen aan de Haarloseweg 6 in Borculo, haar deuren voor een inspirerende open dag. Kunstliefhebbers kunnen zich verheugen op een bijzondere samenkomst van natuur en kunst, waarbij gastkunstenaar Axel Scholze centraal staat.
Tussen 11.00 en 17.00 uur nodigen de initiatiefnemers het publiek uit om te dwalen door de sfeervolle beeldentuin, die is ingericht met kleurrijke borders, rustgevende waterpartijen en verrassende doorkijkjes. Bezoekers ontdekken hier de organische en kleurrijke keramische beelden van Louise Bierhuizen, gecombineerd met de robuuste en karaktervolle houtsculpturen van Dolf Bierhuizen. De locatie ademt het motto: “Daar waar natuur ook kunst is”.
Gastkunstenaar Axel Scholze
Bijzondere gast tijdens deze editie is kunstenaar Axel Scholze. Hij zal aanwezig zijn om zijn indrukwekkende figuratieve schilderijen van mensen en dieren te tonen. In het werk van Scholze staan expressie, beweging en sfeer centraal, wat zorgt voor een dynamische wisselwerking met de omringende natuur en de vaste collectie van de beeldentuin.
Persoonlijke ontmoetingen en kunstaankopen
De open dag biedt een uitgelezen kans om in gesprek te gaan met de makers. Louise Bierhuizen, Dolf Bierhuizen en Axel Scholze zijn allen aanwezig om bezoekers persoonlijk rond te leiden en enthousiast te vertellen over hun drijfveren, inspiratie en technieken. Daarnaast is er gelegenheid om de tentoongestelde werken te bewonderen én aan te schaffen, waarbij diverse stukken deze dag worden aangeboden tegen aantrekkelijke prijzen.

Deel dit artikel:

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Meer nieuws

Scroll naar boven