
GELSELAAR – Het Johan Hondorp 6×6 toernooi wat gisteravond plaats vond op Sportpark de Benneker in Gelselaar is gewonnen door Zumpke X Malle uit Enter.
![]()

Warm
Het was warm tijdens deze editie van het Johan Hondorp 6×6 toernooi, dat jaarlijks aan het eind van het seizoen wordt georganiseerd door EGVV. De teams kwamen dit jaar ook weer vanuit de hele regio. Uiteindelijk werd de finale gespeeld tussen de Onozele Kearls en Zumpke X Malle. De formatie uit Enter wist te winnen met 1-4. Er was dit jaar ook een verliezers ronde, waarbij teams die laag in de poule waren geëindigd kans maakte op de titel “Lucky Loser. Die eindstrijd ging tussen All Stars en Bal verlies is bier verlies. Die laatste wist de titel binnen te slepen door met 0-3 te winnen.
Feest
Na afloop barstte het feest los met zanger Sven Hesselink. EGVV zal volgend jaar wederom het Johan Hondorp 6×6 toernooi organiseren, dan weer op de eerste zaterdag van juli.
































