
EIBERGEN – Een van de drie groepsfitnesszalen van Club The Chariot in Eibergen heeft de afgelopen maanden een complete metamorfose ondergaan. Er is hard gewerkt aan een moderne en eigentijdse lesruimte waar sporters kunnen genieten van een optimale sportbeleving. Het resultaat mag er zijn en daar is het team van The Chariot zichtbaar trots op. De vernieuwde zaal is voorzien van de nieuwste verlichting, akoestische plafondplaten en een verbeterde geluidsbeleving. Hierdoor komen zowel de muziek als de instructies van de trainers beter tot hun recht. Volgens de instructeurs is het dan ook een feestje om in de vernieuwde ruimte les te geven.
Welkom
Iedereen is welkom om kennis te maken met het uitgebreide aanbod. The Chariot beschikt over drie groepsfitnesszalen en verzorgt maar liefst 55 lessen per week. Daarbij kunnen sporters kiezen uit vijftien verschillende activiteiten, waardoor er voor vrijwel iedere leeftijd, interesse en doelstelling een passende les beschikbaar is. Het aanbod varieert van lessen gericht op kracht, conditie en mobiliteit tot trainingen voor lenigheid en ontspanning. Daarnaast zijn er speciale lessen voor mensen met medische klachten of blessures. Daarbij is er onder meer aandacht voor rugklachten, een van de meest voorkomende lichamelijke klachten.

Eigen niveau
Met de vernieuwde groepsfitnesszaal zet The Chariot opnieuw een stap in het creëren van een prettige en professionele omgeving waar iedereen op zijn eigen niveau kan werken aan gezondheid, fitheid en plezier in bewegen.































