Grand Tour Stables neemt locatie Reesink Horses in Eibergen over


EIBERGEN – Reesink Horses slaat een nieuwe weg in. De paardensportorganisatie heeft bekendgemaakt dat de locatie in Eibergen, inclusief de bijbehorende activiteiten, volledig wordt overgenomen door Grand Tour Stables. Daarmee krijgt het hippisch centrum in Eibergen een nieuwe eigenaar en invulling.
Volgens Eugène en Bas Reesink gaat Reesink Horses zich vanuit de locatie in Uden nog nadrukkelijker richten op de eigen speerpunten: het dekstation, de hengsten en de topsport. Daarbij wordt samengewerkt met amazone Dinja van Liere en haar team om de sportieve en fokkerijactiviteiten verder uit te bouwen.

Vestigen
Grand Tour Stables vestigt zich in Eibergen en brengt daar haar activiteiten op het gebied van dressuurpaardenfokkerij, de ontwikkeling en verkoop van hoogwaardige paarden en de opbouw van een dekstation samen. De dagelijkse leiding van de stal komt in handen van Natalia Schumann.De familie Reesink blijft in de beginperiode betrokken bij de ontwikkeling van de activiteiten in Eibergen. Zo zal Reesink Horses ondersteuning bieden bij de verdere opbouw van het dekstation van Grand Tour Stables. Ook wordt samengewerkt bij de organisatie van diverse evenementen, waaronder veilingen, een gezamenlijke hengstenshow en andere paardensportevenementen.

Verder ontwikkelen
Voor Eibergen betekent de overname dat de locatie actief blijft binnen de paardensector. Grand Tour Stables wil de locatie verder ontwikkelen als centrum voor dressuurpaardenfokkerij en paardensportactiviteiten. De overname markeert tegelijkertijd een nieuwe fase voor Reesink Horses, dat zijn activiteiten voortaan sterker concentreert op de locatie in Uden.

Deel dit artikel:

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Meer nieuws

Scroll naar boven