Mooie prestaties Needse Pasruiters op Gelderse kampioenschappen


NEEDE – Afgelopen weekend vonden de Gelderse Kampioenschappen plaats voor de verenigingskampioenschappen en afdelingsdressuur in Laren GLD. Voor de verenigingskampioenschappen kwamen vier dressuur amazones aan de start, Mayke Rexwinkel met haar paard Floor, Chantal Nijhof met haar paard Papadopulos Nn, Romy Drees met haar paard Pardouce K en Britt Riethorst met haar paard One Vision VDR. Zij hebben geprobeerd om samen zoveel mogelijk dressuur punten bij elkaar te rijden.

Foutloos
Daarna kwamen vier springruiters aan de start. Hans Rosenbrand met zijn paard Gazal, Sjoerd Waijerdink met zijn paard Nhava Sheva G, Chantal Nijhof met haar paard Papadopulos Nn en Harm Rexwinkel met zijn paard Floor. Deze vier combinaties wisten allemaal foutloos te blijven. Dit resulteerde uiteindelijk in de meeste punten van alle deelnemende verenigingen en het Gelders Kampioenschap.

Ruimschoots
Daarnaast werd het zestal van de Pasruiters onder leiding van Anton Hermelink ruimschoots Gelders Kampioen in de klasse L. Het winnende zestal bestond uit: Wouter Hermelink met zijn paard Rumour has it VDR, Chantal Nijhof met haar paard Mon Ami, Ylva van der Vlugt met haar paard Cobra van der Horst, Sandra Lerink met haar paard C’est si Bon, Yvet Nijhof met haar paard Onanarijke Nn en Britt Riethorst met haar paard One Vision VDR.

Deel dit artikel:

Meer nieuws

Scroll naar boven