
REKKEN – Afgelopen donderdag 26 februari kwamen de Sotte Sussen naar de Antonius in Rekken en maakten er met de gasten en vrijwilligers van de Zonnebloem een levendige vrolijke middag van. Ook waren leden van de Katholieke Bond voor Ouderen aanwezig. Het ging er gemoedelijk aan toe, de Sotte Sussen zongen bekende liederen in passend tenue. Of ze verdwenen achter de coulissen om dan totaal verkleed als fleurige boerenmeid of als zwarte Lola, de stripteasedanseres, heel verrassend óf uitdagend weer in de zaal te verschijnen.Ook zongen ze mooi en juist ingetogen een paar liederen over de liefde.

Toneelspelers
Harlekino uit het publiek zongen ze toe dat hij vooral niet om hen moest treuren als de liefde over was. Andere gasten bleken geboren toneelspelers om het lied “ik ben met mijn Catootje naar de botermarkt geweest” ten gehore te brengen, aangemoedigd door de Sotte Sussen en geholpen met een speciaal hoedje of andere attributen voor o.a. de boze heks en de barones. De dominee moest een heel gewaad aan, des te meer kwam hij in de stemming om de rol fantastisch te spelen!

50 jaar
De dames vertelden dat ze elkaar op een koor hadden leren kennen en nu al bijna 50 jaar vriendinnen zijn. Met zulke leuke voorstellingen kan die vriendschap alleen maar hechter worden! De gasten en vrijwilligers vonden het tenminste erg leuk en hebben hartelijk gelachen om de gekkigheid. Ook was het weer gezellig om bij te praten in de pauzes met een kopje koffie en de drankjes met lekkere hapjes. Een prima start voor 2026 voor Zonnebloem Rekken.
Foto’s PR:
– De Sotte Sussen met hun genietend Zonnebloempubliek
– De Zonnebloemgasten met het lied Catootje op de botermarkt
– Harlekino moet niet treuren


















































