
GELSELAAR – De inschrijving voor het jaarlijkse Johan Hondorp 6×6 Toernooi is officieel geopend. De 16e editie van het populaire voetbaltoernooi wordt dit jaar gehouden op zaterdag 11 juli 2026 op sportpark De Benneker in Gelselaar, de thuisbasis van voetbalvereniging EGVV.
𝗞𝗹𝗲𝗶𝗻𝗲𝗿𝗲 𝘃𝗲𝗹𝗱𝗷𝗲𝘀
Het toernooi staat al jaren bekend om zijn sportieve sfeer, compacte speelvelden en hoge wedstrijdintensiteit. Volgens de organisatie zorgen de kleinere veldjes voor meer balcontacten en daarmee voor extra voetbalplezier. Het evenement trekt jaarlijks zowel vaste deelnemers als nieuwe teams uit de regio en daarbuiten. In 2025 namen dertien teams deel en werd de finale gewonnen door Joga Bonito (foto), dat inmiddels vijf keer beslag wist te leggen op de cup.
𝗙𝗲𝗲𝘀𝘁
De editie van 2026 belooft opnieuw een aantrekkelijke sportavond te worden, met wedstrijden die traditioneel rond het einde van de middag beginnen, de finale rond 22.00 uur en een feestelijke afsluiting in de kantine. Eerdere edities trokken veel publiek. Teams kunnen zich vanaf vandaag inschrijven via de website van EGVV en de Tournify-link.


























