BORCULO – Vanaf 1 juni 2026 is de Haarloseweg in Borculo ter hoogte van zwembad ’t Timpke afgesloten voor verkeer. Het verkeer wordt blijvend omgeleid via bestaande wegen rondom de nieuwbouwlocatie. In dit bericht leest u meer over de plannen die afgerond zijn in 2027. Alle woningen, woonwagenlocaties, verenigingen, het zwembad, de sporthal en de Staring-locatie blijven bereikbaar.
Nieuwbouw sporthal
Het bouwen van de sporthal is gepland van 9 juli tot 19 december 2026.
Bouwrijp maken
Om de bouw mogelijk te maken worden in juni kabels en leidingen verlegd, parkeerplaatsen verwijderd en rioolaansluitingen gemaakt. Vanaf begin juli begint de bouw van de sporthal. De bouw duurt ongeveer een half jaar.
Woonrijp maken
Vanaf begin 2027 is de omgeving van de nieuwe sporthal woonrijp. Dan zijn ook de nieuwe parkeerplaatsen, het nieuwe groen en de nieuwe openbare verlichting klaar. De verwachting is dat alles in het voorjaar van 2027 afgerond is.
Verkeershinder
Het verkeer kan last hebben van de werkzaamheden. “We doen er alles aan om eventuele overlast te beperken”. Zegt een woordvoerder van de gemeente Berkelland.
Heeft u vragen?
Neem contact op met de gemeente. Op deze pagina vindt u alle contactmogelijkheden.




























