TC De Koem zet trainer Manfred Kerperien in het zonnetje voor 25 jaar inzet


BORCULO – Bij tennisclub De Koem uit Geesteren stond zondag een bijzonder jubileum centraal. Manfred Kerperien is namelijk al 25 jaar trainer bij de vereniging. Dat heuglijke feit liet de club niet onopgemerkt voorbijgaan.
Als verrassing werd Kerperien letterlijk en figuurlijk in het zonnetje gezet, in aanwezigheid van een vol terras en een goed gevulde tribune. Leden van De Koem, van jong tot oud, maakten speciaal voor hun trainer een uitgebreid fotoboek. Het boek ademt volgens de vereniging de sfeer van Manfred zelf, met veel humor, creativiteit, scherpe teksten, mooie foto’s en oog voor detail.

Vertrouwd gezicht
In de afgelopen 25 jaar groeide Kerperien uit tot een vertrouwd gezicht binnen de club. Generaties leden hebben onder zijn begeleiding leren tennissen en zich verder ontwikkeld op de baan. Daardoor wordt hij binnen de vereniging gezien als een trainer voor alle Koemers. Met het jubileum spreekt TC De Koem haar waardering uit voor de jarenlange inzet, betrokkenheid en energie van Kerperien. De vereniging hoopt dan ook dat hij nog vele jaren als trainer aan de club verbonden blijft.

Deel dit artikel:

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Meer nieuws

Scroll naar boven