Afzien en spektakel op de Needse Berg tijdens 33e Survivalrun Neede

NEEDE – Het was vandaag, zondag 18 oktober 2026, weer een dag vol modder, zweet en puur doorzettingsvermogen in Neede. Maar liefst 850 atleten uit het hele land verschenen aan de start van de 33e editie van de Survivalrun Neede. Onder ideale herfstomstandigheden streden zowel de absolute top van Nederland als fanatieke recreanten tegen de elementen én de hindernissen.

Nog zwaarder en spectaculairder
De organisatie, onder leiding van de Stichting Survivalrun Neede, had het parcours over de Needse Berg dit jaar bewust extra zwaar gemaakt. Waar vorig jaar relatief veel lopers met hun rode armbandje de finish haalden, werd er dit jaar flink aan de boom geschud met verzwaarde en gloednieuwe hindernissen. Deelnemers konden kiezen uit uitdagende routes van 7, 14 en 19 kilometer, waarbij ze maar liefst 180 hoogtemeters moesten overbruggen. Dit maakt de run in Neede uniek en een van de zwaarste van heel Nederland.
Start
Vanaf de start en finish op het Pasveld (het terrein van de Pasruiters) lieten de survivalrunners indrukwekkende technieken zien bij klassieke hindernissen zoals de swingovers, enteren en de loodzware beproeving bij de uitkijktoren. Het behouden van de rode armband, het bewijs dat alle hindernissen succesvol zijn genomen,  was vandaag dan ook een prestatie van formaat.
Uitslagen online
Voor de deelnemers die willen weten op welke positie zij exact zijn geëindigd: de organisatie laat weten dat de volledige uitslagen van alle categorieën inmiddels live staan op de officiële website van Stichting Survivalrun Neede.

Deel dit artikel:

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Meer nieuws

Scroll naar boven