
BORCULO – Twee dagen lang stond ’t Timpke in het teken van springen, zwemmen en vooral heel veel plezier. Op donderdag 22 en vrijdag 23 oktober werd tijdens de herfstvakantie het Springkussenfestival gehouden. Zowel de sporthal als het zwembad werd volop gebruikt en de organisatie kan terugkijken op een zeer geslaagde editie. De sporthal was voor de gelegenheid veranderd in een groot speelparadijs. Verschillende springkussens en stormbanen boden de kinderen volop de mogelijkheid om te klimmen, springen en ravotten. Het festival richtte zich op kinderen tot 14 jaar en stond vooral in het teken van lekker bewegen en samen plezier maken.
https://youtube.com/shorts/axGrWauoRMI?feature=share
Zwembad
Ook in het zwembad was van alles te beleven. Daar lag beide dagen een grote stormbaan in het water, waarop de kinderen zich naar hartenlust konden uitleven. Voor de zwemactiviteiten moesten kinderen minimaal een A-diploma hebben of onder begeleiding van een ouder deelnemen. Op vrijdagavond kreeg het festival bovendien een spetterende afsluiting met discozwemmen. Daarmee kwam er na twee dagen vol activiteiten een feestelijk einde aan het Springkussenfestival. Het evenement werd mede mogelijk gemaakt door Aannemersbedrijf Wopereis, Avonturijn Kinderopvang, Royal Meilink en PIMevents. Dankzij hun bijdrage konden de kinderen twee dagen lang genieten van de activiteiten. [nieuwsuitb…kelland.nl]
En dit smaakt naar meer!
Gezien het succes is het de bedoeling om dergelijke activiteiten in de toekomst vaker tijdens de schoolvakanties te organiseren. Zo wil ’t Timpke ook tijdens vakanties een plek zijn waar kinderen samen kunnen bewegen, sporten en vooral veel plezier kunnen maken. Na deze geslaagde editie kijken we dan ook alweer uit naar de volgende activiteit!





























