PZF in Haarlo trekt meer bezoekers en zorgt voor gele haren en kale koppen


HAARLO – Muziek, feest en een aantal opvallende kapsels kleurden afgelopen weekend PZF 2026 in Haarlo. De organisatie kijkt terug op een geslaagde editie van het jaarlijkse feestweekend aan de Holtmaatsdijk. Verspreid over zaterdag 31 oktober en zondag 1 november kwamen meer bezoekers naar de feesttent dan tijdens de editie van vorig jaar. Het programma begon zaterdag met de Après Ski Safari. Vier uur lang stond de feesttent in het teken van een drive in show met de bekende après skisfeer. Later maakte ook zanger Marco Kraats zijn opwachting op het podium.

Regionale artiesten op zondag
Na de feestavond van zaterdag werd het programma zondag voortgezet met verschillende artiesten uit de regio. De Bellebloazers uit Eibergen mochten de middag openen, waarna De Sleppers uit Ruurlo het programma overnamen. De muzikale afsluiting van PZF 2026 was in handen van DROCK uit Zeldam in Twente. De combinatie van de feestavond op zaterdag en het regionale programma op zondag bleek goed aan te slaan. Volgens de organisatie lag het bezoekersaantal over beide dagen hoger dan tijdens PZF 2025.

Gele haren en kale koppen
Niet alleen op het podium gebeurde het nodige. Een opvallend onderdeel van het weekend was de kappersstoel vooraan in de feesttent. Bezoekers konden daar besluiten om hun haar geel te laten verven. Wie nog een stap verder wilde gaan, kon het haar zelfs volledig laten afscheren. Verschillende bezoekers namen daadwerkelijk plaats in de stoel. Dat leverde bijzondere taferelen op en zorgde ervoor dat niet iedereen PZF 2026 met hetzelfde kapsel verliet als waarmee diegene het feestweekend was begonnen.

Organisatie tevreden over editie
Met de grotere publieke belangstelling en het programma op beide dagen kijkt de organisatie tevreden terug op PZF 2026. De organisatie spreekt haar dank uit aan de bezoekers, vrijwilligers, artiesten en andere betrokken partijen die het feestweekend mogelijk hebben gemaakt. Daarmee kan in Haarlo opnieuw een geslaagde editie van PZF aan de boeken worden toegevoegd.

Deel dit artikel:

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Meer nieuws

Scroll naar boven