Feit of fabel: Volkert koopt huis in Borculo
Door Redactie op 06-07-2020BORCULO – Vorige week kwam er een bericht binnen bij de redactie van Nieuws uit Berkelland dat Volkert, de moordenaar van Pim Fortuyn, een woning zou hebben gekocht tussen Borculo en Geesteren. Een aantal mensen van onze redactie is gaan speuren, maar kon niet het panklare antwoord geven. Nadat het een paar dagen rustig was rondom dit “gerucht” duiken vandaag (maandag 6 juli) op social media opnieuw berichten op dat Volkert door derden een woonboerderij zou hebben laten aankopen in Borculo. De grote vraag is natuurlijk: Is dit een feit of een fabel? Wij weten het niet, jullie?
Reacties
Tussen Borculo en Geesteren staat 1 huis/boerderij de koop aan de Oude Nettelhorsterweg 18. Als het goed is heeft Volkert de vraagprijs in wasknijpers maar nooit in euro’s dus zal het een fabel zijn en dat is ook beter.
Jan | 06-07-20 | 21:36
De staat zal hem wel flink beloond hebben .maar het is beter van niet, want ik denk dat hem dat niet goed gast bekomen.die hadden ze nooit mogen loslaten.
willem | 06-07-20 | 22:50
De man heeft zijn straf gehad.
En moet ergens wonen.
Wat denk je dat ie lukraak mensen neer zal schieten op straat?
Hij heeft de geschiedenis van de Nederlandse politiek herschreven. Maar dat doet bij de keuze van een woning niet terzake.
Pim | 07-07-20 | 00:03
Pim, de man heeft zijn straf niet gehad, er is veel kwijtgescholden van de voorwaarden die aan de straf verbonden waren omdat hij naar het buitenland zou emigreren, hij blijft dus heeft hij nog wat tegoed.
Patrick | 07-07-20 | 17:01
Toch is het geen fris zaakje. En zijn inwoners van Borculo echt blij met zo’n sujet? Bij ons in Amsterdam zouden we hem met pek en veren de stad hebben uitgejaagd.
Piet Karbiet | 07-07-20 | 17:07
Volkert heeft verkorting gekregen op zijn meldplicht bij de reclassering (strafvermindering dus) omdat hij zou emigreren. Verhuizen naar Borculo is niet emigreren naar het buitenland. Volkert van der Graaf is niet alleen een moordenaar, maar ook een leugenaar. Pas op je tellen!
Piet | 07-07-20 | 17:49
@Pim
Voor zijn carrière move als (huur?) moordenaar, was hij niets meer dan een krakende nietsnut.
Hoe kan hij nu 18 jaar later een huis kopen wat ik met 30 jaar werken in de zorg niet eens van zou kunnen dromen ?
Marcel | 07-07-20 | 18:06
@Pim
Voor zijn carrière move als (huur?) moordenaar, was hij niets meer dan een krakende nietsnut.
Hoe kan hij nu 18 jaar later een huis kopen wat ik met 30 jaar werken in de zorg niet eens van zou kunnen dromen ?
Marcel | 07-07-20 | 18:06
Volkert van der Graaf had levenslang moeten krijgen. Met zijn politieke aanslag heeft hij het verkiezingsproces onherstelbaar beschadigd, en daarmee het verloop van de Nederlandse geschiedenis. Nu loopt deze terrorist fluitend door Nederland.
Harm | 07-07-20 | 18:58
Zijn aanslag is vergelijkbaar met de moord op Theo van Gogh en de tramschutter. Anno nu zou hij zijn berecht voor terrorisme. Hij heeft zoiets extreems gedaan en de kans is groot dat hij dat gedachtegoed nog heeft. Walgelijk figuur! Remember ‘de kogel kwam van links’.
Geef een reactie