NEEDE – Het bestuur van Hameland – bestaande uit wethouders van de deelnemende gemeenten – heeft onlangs uitgesproken van plan te zijn een aantal maatregelen te treffen om van het bedrijf Hameland weer een gezond bedrijf te maken.
Naar aanleiding hiervan zijn het bestuur en de directeur van Hameland, de heer Peter Hobbelen, gezamenlijk tot de conclusie gekomen dat de voorgenomen veranderingen onder leiding van een nieuwe directeur moeten worden ingezet.
In goed overleg is tussen het bestuur van Hameland en de heer Hobbelen een beëindigingsregeling overeengekomen conform de daarvoor gestelde richtlijnen. De heer Hobbelen heeft per 1 december jongstleden zijn functie neergelegd. Op zeer korte termijn wordt voorzien in een tijdelijke vervanging
Reacties
is het normaal dat een directeur van eeb verlies lijdend bedrijf een vergoeding van 140.ooo euro krijgt dat is een bedrag van 47 duizend euro per maand ter wijl wij nog geen euro de bij krijgel ma goed dat die weg is schande is dat
hammeland medewerker | 04-12-09 | 08:28
Als iemand over de rug vante laag betaalde mensen zoveel geld durft te ontvangen vind ik dat misdadig als wij zelf bij de baas weggaan krijgen we niks zelfs geen uitkering .Zo iemand gaat toch over derug van anderen ik vind dit een grote schande en te gek voor woorden .
Afgelastingen zondag 2 april BERKELLAND - Het heeft zaterdag vrijwel de gehele dag geregend. Er is een grote kans dat dit voor zondag grote gevolgen zal hebben voor de bespeelbaar...... Lees verder »
Gratis workshop ‘Wandel- en fietsapps’ BORCULO – Op woensdag 19 april wordt er in de Bibliotheek Borculo uitleg gegeven over apps, die je kunt gebruiken op je wandel- en fietstochten. Deze ...... Lees verder »
Hardlopen in Borculo BORCULO - Al jaren staat hardlopen in de top 10 van de meest beoefende sporten in Nederland bij zowel mannen als vrouwen. En al lijkt hardlopen een e...... Lees verder »
Masha Bijlsma Band bij Jazz Eibergen EIBERGEN-Zangeres Masha Bijlsma geeft donderdag 20 april met haar kwartet een optreden bij Jazz Eibergen in Het Muldershuis. De groep speelt zowel ei...... Lees verder »
Schoolvoetbaltoernooi bij FC Eibergen EIBERGEN - FC Eibergen organiseert op woensdagmiddag 12 april het schoolvoetbaltoernooi voor leerlingen van basisscholen uit Eibergen, Beltrum en Rek...... Lees verder »
Danthé zoekt theaterspelers en zangers BERKELAND - Danthé speelt op 18 juni de voorstelling Het Danthé museum. Een voorstelling met muziek, dans en theater. De repetities zijn begonnen! Wi...... Lees verder »
Isa Wassink plaatst zich voor finale RUURLO -Op de vroege zondagmorgen mocht Isa Wassink haar laatste teamwedstrijd turnen in Twello. Brug Ze begon haar wedstrijd op brug waar ze ee...... Lees verder »
Fratsen door Marcel Stroet
Fratsen, lekker biertje? NEEDE - Steeds mear leu of zogenaamde deskundigen buugt zich oaver van alles wat met onze gezondheid te maken hef. Ik zol zeggen hol het bie thoes in...... Lees verder »
Fratsen ontheffing BERKELLAND - Onze gemeente is met zichzelf an `t massen en mieren,noe blik dat ze al joaren illegaal alcoholische drankjes schenkt in hun kantine. Ve...... Lees verder »
Fratsen neet te volgen NEEDE - Heb ie dat ok wal es dat ie der niks mear van snapt? Noe volgt een paar onnavolgboare berichten oet `t dagelijks nieuws. Rutte stelt 100 milj...... Lees verder »
Fratsen dagje oet NEEDE - Ik was deur VIOS oet e neudigt um eens een keartje met te goan as sponsor van disse mooie vereniging noar FC Twente. Fantastisch natuurlijk w...... Lees verder »
NUB TV
Feest in straten van Rietmolen tijdens verlichte carnavalsoptocht
RIETMOLEN – Zeventien wagens vol kleurrijke verlichting trokken zaterdagavond door de straten van Rietmolen tijdens de verlichte carnavalsoptocht, die sinds 1997 georganiseerd wordt door carnavalsvereniging De Reetkwakers. Na de gedwongen coronapauze merkt de organisatie dat de animo er nog altijd is, maar dat de carnavalssfeer wat langzamer op gang kwam.
“De vibe moet er weer een beetje inkomen”, zegt Corine te Morsche namens de organisatie van de verlichte optocht. “We hopen dat het enthousiasme na dit jaar teurgkomt en dat ze toch weer wagens gaan bouwen.” In Rietmolen is de enige verlichte carnavalsoptocht van de Achterhoek. Dit is voor de deelnemers dan ook een belangrijke reden om mee te lopen. “De wagen komt heel mooi naar voren met al die lichtjes”, zegt een van de feestvierders, gehuld in een Yoshi-kostuum uit de gamewereld van Mario. “Het geeft veel meer sfeer”, zegt haar vriendin Wario. “En de karakters zelf komen er ook meer uit.”
Om jonge wagenbouwers weer aan de gang te krijgen wordt er ook nadrukkelijk samengewerkt met de Sint Jozef basisschool in het Berkellandse dorp. Alle groepen deden dit jaar mee. “Dus we hopen ook dat er vanuit daar nieuwe aanwas komt”, zegt Te Morsche. Mede-organisator Jarno Borgerlink vult aan: “Je moet de jongeren meer pushen om actief aan de gang te gaan. Maar als je deze optocht weer ziet staan, dat is gewoon gaaf.”
Geest eren GEESTEREN - Als op oudejaarsavond om tien uur de klok in Geesteren slaat en je het schreeuwen van de steenuil hoort, is de kans groot dat de nieuwjaa...... Lees verder »