Stofwolk maakt zich weer op voor tocht

Door Redactie op 12-10-2014

EIBERGEN – Vooral ook omdat de veldtoertocht van De Stofwolk een van de eerste in een lange reeks van toertochten in de regio is, kan het evenement traditioneel rekenen op een grote deelname.

Ook voor dit jaar kunnen deelnemers kiezen uit trajecten van veertig of vijftig kilometer. ,,Daarnaast hebben we voor de jeugd en recreanten een speciale wat kortere route van dertig kilometer uitgestippeld.”

De tocht voert door bospaden, velden en over zandwegen. Ieder jaar kiezen de mannen van De Stofwolk, die het parcours uitstippelen, voor wat variatie. ,,In grote lijnen is de tocht natuurlijk dezelfde, maar op sommige momenten maken we net even een verrassend uitstapje. Aan de enthousiaste reacties merk je dat de deelnemers dat waarderen.” Voor alle drie afstanden is er bovendien een pauze ingelast. ,,Met een kop pittige soep en koek kunnen de deelnemers weer op krachten komen.”

Volgens Willy Olijve vormen de veldtoertochten voor de renners van De Stofwolk een ideale manier om te overwinteren: ,,Het accent binnen onze club ligt op het wielrennen op de weg, maar op deze manier houd je gedurende de winter perfect je conditie op peil. Vandaar ook dat we hier op de deels verlichte baan iedere dinsdagavond wintertrainingen houden. Wielerliefhebbers, zowel op de weg of mountainbike, die geen lid zijn van onze vereniging kunnen hier – onder bepaalde voorwaarden – aan deelnemen.”

Inschrijven voor de veldtoertocht kan van 09.00 tot 10.00 uur bij het clubgebouw op sportpark De Bijenkamp. Voor jeugdige deelnemers geldt overigens een speciaal tarief. Deelnemers jonger dan dertien jaar betalen, als zij onder begeleiding meedoen, slechts vijftig eurocent. ,,Na afloop is er gelegenheid de fiets af te spuiten en te douchen en staat er in de kantine een kop dampende erwtensoep klaar. Want dat is nu eenmaal een traditie die onlosmakelijk is verbonden aan onze veldtoertocht.”

Voor meer informatie: www.stofwolk.nl

Copyright © 2012 NUB
Realisatie: Niels Voortman - Computer-Parts.NL - Eibergen
Bandenservice Vermeulen Eibergen

Reacties

Maar wanneer is de toertocht nu….. Ook ff op stofwolk.nl gekeken maar niet te vinden…

Eric de Wielrenner | 13-10-14 | 19:25

Twaalf podiumplaatsen voor judoka’s
NEEDE - Dorpshuis Het Trefpunt in Zandpol (Drenthe) stond afgelopen zaterdag in het teken van de judosport, hier werd voor de eerste keer het Mikata-j......
Lees verder »

Negen maal goud voor judoka’s ’t Höfke
NEEDE - Sporthal De Mossendam aan de Mossendam te Goor stond afgelopen zondag in het teken van de judosport. Hier werd voor de negende keer het tweede......
Lees verder »

Topteam Berkelland verliest en wint bij BCA in Arnhem
HAARLO - Het is de carambole spelers van Topteam Berkelland uit Haarlo zaterdag niet gelukt om met de volle winst bij Biljartcentrum Arnhem terug te k......
Lees verder »

HCR Prinsen verliest in Apeldoorn van A 1 Biljarts
HAARLO - De driebandenspelers van HCR Prinsen leden zondagmiddag een 6-2 nederlaag bij hekkensluiter A1 Biljarts. Halverwege stond het nog 2-2, maar i......
Lees verder »

VV DEO F1 is Kampioen geworden
BORCULO - DEO F1 is afgelopen zaterdag kampioen geworden! Het bleef spannend omdat zij tot de laatste wedstrijd op een gedeelde eerste plaats stonden.......
Lees verder »

RGV Gala in 4 jaargetijden op 29 november
RUURLO - Zaterdag 29 november vindt in de sporthal ’t Rikkenhage weer het tweejaarlijkse RGV Gala plaats. Net als de vorige succesvolle editie is er g......
Lees verder »

HCR Prinsen trekt aan het kortste eind
HAARLO - Het is HCR Prinsen uit Haarlo zondagmiddag niet gelukt om de aansluiting met de top vier in de ere divisie driebanden te bewerkstelligen. In ......
Lees verder »

HCR Prinsen dicht bij een puntendeling in Den Haag
HAARLO - De driebandenspelers van HCR Prinsen uit Haarlo waren zondag in Den Haag bij Biljartcafé Jorissen dicht bij een puntendeling, maar uiteindeli......
Lees verder »

-->