Kapsalon viert haar 12,5 jarig bestaan

Door Redactie op 19-06-2019

BELTRUM – Deze maand bestaat @Lotte’s Kapsalon 12,5 jaar. Eigenaresse Lotte te Braak – Groot Zevert geeft aan trots en dankbaar te zijn voor het vertrouwen die vele mensen in hen hebben. “Het blijft iedere dag een feestje om met ons team al onze klanten de sfeer te laten beleven van @Lotte’s Kapsalon”, aldus Lotte. Samen met haarstylisten Kim en Marleen bedienen ze alle klanten met veel enthousiasme en passie voor het vak! Ook voor krullen knippen, hoofdhuidproblemen, kinderen knippen, bruidskapsels compleet met visagie, shellac nagels en parfums ben je bij @Lotte’s Kapsalon aan het goede adres. Lotte vult aan; “Maar zeker óók voor heren! Er is bij ons oprecht aandacht en tijd voor de man. Wij beheersen de kneepjes van het herenvak tot in detail”. Een trendy salon waar er veel aandacht is voor de klant en waar je altijd persoonlijk wordt geholpen. “Dit wordt door de klant erg gewaardeerd. Onze brede kennis en ervaring staan garant voor vakkundig advies met uiterste zorg voor het haar. Er wordt uitsluitend gewerkt met kwalitatief hoogwaardige producten. Tevens worden er regelmatig cursussen en trainingen gevolgd om op de hoogte te blijven van de laatste trends en technieken”, aldus Lotte.

 

Met enthousiaste inzet en goed advies heeft @Lotte’s Kapsalon in de afgelopen 12,5 jaar een grote klantenkring opgebouwd. Vakmanschap en bekwaamheid staan al 12,5 jaar bij @Lotte’s Kapsalon hoog in het vaandel. Lotte: “Een doorlopend proces waar we veel energie in steken, en vooral veel energie uit halen. Ook deel je in deze 12,5 jaar lief en leed met mensen en besef je dat dit bijzonder is. Vertrouwen in elkaar hebben, er op de momenten zijn voor elkaar wanneer het nodig is, is het allermooiste wat er bestaat. Kortom het zijn bijzondere jaren geweest en wij willen onze klanten bedanken voor het vertrouwen dat zij in ons hebben. Veel klanten komen al vanaf de oprichting, wat zeer wordt gewaardeerd”.

Krullen knippen
Het krullen knippen is geregistreerd onder een speciale merknaam voor een revolutionair en gepatenteerd krullenknip concept. Dit systeem bestaat uit speciale technieken en scharen, die dynamische krullen en verschillende variaties creëren. “Wij zijn gediplomeerd in deze krullenkniptechniek”, vervolgt Lotte met enige trots.

Hoofdhuidproblemen
Voor hoofdhuidproblemen kunnen klanten tevens bij @Lotte’s Kapsalon terecht. Heb je last van extreem dun haar, haaruitval, roos, eczeem, psoriasis of wil je graag advies over een gezonde hoofdhuid en gezond haar? Na een intensieve training is @Lotte’s Kapsalon hiervoor officieel gecertificeerd. “Met een speciale scoop waarbij de hoofdhuid 200x kan worden vergroot, wordt een diagnose gesteld en wordt de juiste behandeling en het product daarbij op afgestemd”, besluit Lotte.

Wie jarig is trakteert!
Uiteraard hoort er bij dit 12,5-jarig jubileum een leuke actie want wie jarig is trakteert! Kom jij tussen 15 juni en 15 augustus 2019 bij @Lotte’s Kapsalon voor een afspraak? Dan maak je kans op een heel jaar lang gratis knippen! Vraag naar de voorwaarden.

Nieuwsgierig geworden?
Bel voor een afspraak: 0544-481044. Kijk voor meer informatie op de website, www.lottes.nl

 

Copyright © 2019 NUB
Realisatie: Niels Voortman - Computer-Parts.NL - Eibergen

Concert muziekvereniging “De Eendracht” Haarlo
HAARLO - Het is weer tijd voor een concert van muziekvereniging 'De Eendracht' uit Haarlo. Dit keer wat eerder dan normaal, en wel op zaterdagavond 26......
Lees verder »

Speeddate voor senioren bij Berkel Palace in Borculo
BORCULO - Dansen, lachen, flirten en kennismaken in Borculo voor alleenstaanden. De laatste week van oktober wordt ‘De Week van de Single voor Berkell......
Lees verder »

Trekking verloting NPV Neede
NEEDE - NPV Neede bedankt alle kopers en verkopers van loten. We kunnen zo onze werkzaamheden op het A.J.G. ter Weemepark voortzetten. Uitslag verlot......
Lees verder »

Werkzaamheden aan de weg in Eibergen, Rekken en Ruurlo
BERKELLAND - Van 21 tot en met 28 oktober 2019 worden diverse overgangen tussen wegdek en brugdek hersteld. Het gaat om wegen in Eibergen, Rekken en R......
Lees verder »

Militaire oefening in Berkelland
BERKELLAND - Het ministerie van Defensie houdt van 28 oktober tot en met 1 november 2019 een oefening. De oefening speelt zich af in het gebied tussen......
Lees verder »

Ervaringsonderzoek Wmo en Jeugd onder inwoners Berkelland
BERKELLAND - Bijna alle cliënten die in 2018 gebruik hebben gemaakt van ondersteuning via Voormekaar, zijn positief over de kwaliteit van ondersteuni......
Lees verder »

Raadzaal in gemeentehuis even democratisch domein basisschoolleerlingen
BERKELLAND - De gemeenteraad van Berkelland organiseert op 30 oktober en 15 november 'Groep 8 aan de macht'. Ongeveer 320 leerlingen van 14 basisschol......
Lees verder »

Uitslagen amateurvoetbal Berkelland
BERKELLAND - Het was vandaag derby day in onze gemeente, er stonden veel "Berkelland Derby's"op het programma. In de vierde klasse B won Sportclub Nee......
Lees verder »

Met Glans in Balans

NUB TV

film: Een boer die gewoon wil blieven bestaon.

Ondernemend Berkelland

Open huis houtskeletbouwwoning in Borculo
BORCULO - In Borculo is onlangs een houtskeletbouw woning opgeleverd. Om belangstellenden kennis te laten maken met dit woningtype organiseert bouwer ......
Lees verder »

Maisdoolhof De Melktap boven het hoofdgegroeid
GEESTEREN - Al jaren wordt er bij De Melktap in Geesteren een maisdoolhof aangelegd. Gisteren zagen we op facebook een foto voorbij komen van de fami......
Lees verder »

Martin Koopman geeft opnieuw een airco weg
EIBERGEN - Martin Koopman heeft de smaak te pakken. Het Eibergse installatie bedrijf gaf vorige week nog een mobiele airco weg na een zeer succesvolle......
Lees verder »

Kofferbakverkoop in Eibergen
EIBERGEN - Op zondag 22 september zal er bij Kringloop Drenthen aan de Mors 19 in Eibergen een najaarsmarkt plaats vinden. Er zullen diverse kramen zi......
Lees verder »

Wenke Beusink uit Neede wint mobiele airco
EIBERGEN - "Omdat we wel van een beetje actie houden, zijn we ruim 3 weken geleden begonnen met een Deel en Like actie op onze Martin Koopman Installa......
Lees verder »