GroenLinks komt met motie voor Ja-Ja sticker

BERKELLAND – Begin oktober kondigde GroenLinks Berkelland aan in onze Gemeente graag de introductie te zien van de Ja-Ja sticker. Wij vroegen door middel van een poll op onze facebook pagina wat jullie daar van zouden vinden. 52% van de stemmers heeft aangegeven hier wel iets voor te voelen. Voor GroenLinks voldoende aanleiding om dinsdagavond tijdens de raadsvergadering met een motie te komen. “We hebben vernomen dat het college, net als 52% van de stemmers, ook voelt voor de invoering van de ja-ja stickers in Berkelland” zegt fractievoorzitter Leo Morren “daarom dienen wij komende dinsdag een motie waarin wij het college van Berkelland vragen om in het voorjaar van 2020 met een voorstel hierover te komen” Op dit moment kennen we in onze gemeente een Ja-Nee en Nee-Nee sticker die je op je brievenbus kunt plakken. Bij Ja-Nee ontvang je wel de regionale weekblaadjes maar geen reclame drukwerk, bij de Nee-Nee sticker op je deur ontvang je geen van beide. De Ja-Ja sticker werkt juist omgekeerd. Je krijgt helemaal geen reclame op de deurmat, tenzij je de Ja-Ja sticker op je brievenbus plakt. Hiermee wil GroenLinks de hoeveelheid papier afval verminderen.

Deel dit artikel:

Meer nieuws

Scroll naar boven