Historische Kring Neede present op ‘de pure passie’

NEEDE – Op zaterdag 23 november is de Historische Kring Neede (HKN) present tijdens ‘de pure passie’. Tijdens dit event is bij Albert Heijn, Etos en Gall&Gall van 15.00 tot 20.00 uur van alles te beleven. Denk aan proeverijen, muziek , live cooking en beauty. Voor de HKN is dit een prima gelegenheid om de vereniging onder de aandacht te brengen. Voorzitter van de HKN Wim Winkeldermaat legt uit: “We hebben gemerkt dat het uitbrengen van het album en het verzamelen van historische beelden zeer gewaardeerd is. We willen ons blijven inspannen voor de historie van Neede. En dit kan niet zonder leden. Daarom zijn we present op ‘de pure passie’. Het event is een mooi moment om bezoekers te stimuleren lid te worden van HKN. Zodat onze vereniging het werk kan blijven voortzetten.”

De historische plaatjes voor het album ‘Neede in de tijd gezien’ zijn razend populair. Inwoners van Neede sparen enthousiast om het boek compleet te krijgen. Zelfs oud Needenaren zijn in de ban van de historische beelden. Op de Facebook pagina Oud Neede worden dagelijks oproepen gedaan van plaatjes die ontbreken. De spaaractie is een initiatief van Temmink Retail Neede. “Geweldig dat de belangstelling voor de plaatjes zo groot is”, vertelt voorzitter Wim Winkeldermaat. “De vrijwilligers van onze vereniging hebben echt hun best gedaan om een goed beeld te geven van de historie van Neede. En dit allemaal in een relatief korte tijd. HKN heeft een schat aan informatie uit het verleden. Met het verzamelboek gaan we in woord en beeld terug in de tijd. En dat onze inspanning wordt beloond is inmiddels wel duidelijk. Bovendien laat het zien wat onze vereniging te bieden heeft aan historische informatie.”

Zondag 24 november van 14.00 tot 17.00 uur is de ruilmiddag van historische plaatjes bij AH in Neede.

Deel dit artikel:

Meer nieuws

Scroll naar boven