Praktijk Fyrtuoos en v.v. Reünie bundelen hun krachten

BORCULO – Vanaf seizoen 2020/2021 starten wij een samenwerking met Praktijk Fyrtuoos voor al onze leden en de gezamenlijke jeugdafdeling met GVS’63 en de samenwerkende teams met v.v. DEO. Zo wordt er dit seizoen een informatieavond over sportblessures georganiseerd voor alle trainers en leiders. Daarnaast zullen onze leden, indien nodig, extra snel terecht kunnen voor een eerste intake op de praktijk. Tevens zal Praktijk Fyrtuoos bij groepstrainingen gebruik maken van onze accommodatie.

Kortom: een samenwerking waar wij allen ons voordeel mee kunnen doen! We hopen dan ook dat deze samenwerking zijn vruchten zal afwerpen.

Heb jij een blessure? Stuur dan een mail naar [email protected]. We zullen je vervolgens in contact brengen met Praktijk Fyrtuoos.

Deel dit artikel:

Meer nieuws

Scroll naar boven