Grote stroomstoring in Berkelland

BORCULO – Er is op dit moment een grote stroomstoring in Berkelland. Op de redactie komen meldingen binnen uit o.a. Borculo, Eibergen, Ruurlo, Geesteren, Gelselaar en Noordijk. Liander heeft inmiddels aangegeven dat de storing tot ongeveer 21.45 uur gaat duren.

Update: Inmiddels is de stroomstoring verholpen.

 

Deel dit artikel:

12 gedachten over “Grote stroomstoring in Berkelland”

  1. Gelukkig kaarsen op batterijen en een powerbank. Tenminste nog licht. Maak mij wel zorgen om de levensmiddelen in de vriezer en koelkast.

  2. Ja dit hebben wij meegemaakt! Stonden in de Aldi Borculo. Ineens bam alle verlichting uit! Dat was heel vreemd. Nog nooit meegemaakt. Dus alles weer uit de kar terug in de schappen gelegd met een zaklampje op de mobiel.

  3. Ik zie het wel.

    Het eten was net klaar toen de ovens uitgingen. Dus geen probleem gehad..
    Eten bij kaarslicht.

  4. 2 uur zonder stroom gezeten …inmiddels doet ales het weer.
    Mijn hart gaat uit naar de mense in Oekraïne..daar is dit dus heel
    ” normaal” die kunnen geen mannetje bellen , daar zitten ze uren in het donker en kou .
    Godseidank doet het , het weer bij ons .

  5. fijn dat de storing zo snel verholpen kon worden! Maar kunt u ook aangeven waardoor de storing is vroorzaakt?
    mvg
    Aty

Reacties zijn gesloten.

Meer nieuws

Scroll naar boven