Zilver voor turner Odival Eibergen in Didam


EIBERGEN – Oliver Pelle kwam goed voor de dag op de eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen. Op de eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen 2025-2026 heeft een turner van Odival Eibergen afgelopen zaterdag een geweldig succes behaald en prachtige prestaties neergezet. Een zilveren medaille voor het team van Odival, Wierden en Ede. De wedstrijd werd gehouden in de TSC Montferland in Didam.

Eerste
Turners uit de klasse Jeugd D uit Gelderland en Overijssel hebben in Didam hun eerste wedstrijd van het nieuwe jaar geturnd. Geturnd werd er in teams van verenigingen en er werd dit keer ook gekeken naar de individuele score van de turners. Oliver Pelle turnt in de klasse Jeugd D. In de tweede wedstrijd turnde Oliver Pelle in een team samen met Gymnastiekvereniging Wierden en CGV DOK Ede. Het team behaalde een zilveren medaille. Ook werd er individueel goed gepresteerd. Oliver behaalde individueel een eerste plaats. Oliver deed het  erg goed op brug en voltige met een eerste plaats op deze toestellen. Op vloer en rekstok behaalde Oliver een tweede plaats en op ringen en sprong een derde plaats in de rangschikking individueel. Een mooi resultaat om een zilveren medaille te behalen en Oliver was er dan ook blij mee.

Volgen
Op de website van Odival (www.odival.nl) kan men alles volgen. De selectie traint op maandag en donderdag van 17.30 tot 19.30 uur. Wie turnen een leuke uitdaging lijkt, kan gerust eens een keertje komen kijken op de maandag, bij de training in de Pickerhal in Eibergen.

 

 

Deel dit artikel:

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Meer nieuws

Scroll naar boven