
EIBERGEN – Tijdens het Pinksterweekend staat Berkelland opnieuw in het teken van kunst en creativiteit met de Atelierroute Berkelland. Op zondag 24 mei en maandag 25 mei openen diverse kunstenaars hun deuren voor het publiek. Ook bij Het Muldershuis aan de Mallumse Molenweg 114 in Eibergen zijn bezoekers van harte welkom om kennis te maken met het werk van twee bevlogen kunstenaars. Tijdens deze dagen, die plaatsvinden tussen 11.00 en 17.00 uur, tonen Esther Bekker en Lisa Stipt hun uiteenlopende kunstvormen. Bezoekers krijgen de kans om niet alleen het werk te bekijken, maar ook zelf actief aan de slag te gaan tijdens diverse workshops.
Kleurrijk
Esther Bekker presenteert persoonlijke portretten en kleurrijke schilderijen. Haar werk kenmerkt zich door het vastleggen van emotie en beleving. Of het nu gaat om een dierbaar persoon, een huisdier, kleinkinderen of een speciaal moment, Bekker probeert het gevoel zo treffend mogelijk op doek vast te leggen. Daarmee ontstaan blijvende herinneringen die vaak meer zeggen dan een foto. Lisa Stipt richt zich op een geheel andere, maar minstens zo creatieve techniek: het stippen op onder meer porselein. Vanuit een meditatieve en ontspannen werkwijze ontstaan unieke en kleurrijke kunstwerken. Haar workshops zijn toegankelijk voor jong en oud, waarbij plezier en creativiteit centraal staan. Ervaring is niet nodig, deelnemers gaan gegarandeerd met een eigen kunstwerk naar huis.
Laagdrempelig
De Atelierroute biedt een laagdrempelige manier om in contact te komen met kunst en kunstenaars uit de regio. Bij Het Muldershuis wordt dit gecombineerd met een inspirerende omgeving waarin ontmoeting, creativiteit en beleving samenkomen. Met exposities en workshops beloven beide dagen een aantrekkelijk uitje te worden voor iedereen die geïnteresseerd is in kunst of zelf creatief bezig wil zijn. De organisatie kijkt uit naar een grote opkomst tijdens dit culturele Pinksterweekend in Berkelland.


























