Herbenoeming burgemeester Van Oostrum en behandeling Perspectiefnota centraal tijdens politieke avond


BERKELLAND –
Morgenavond om 16.30 uur vindt een bijzondere raadsvergadering plaats waarin het koninklijk besluit tot herbenoeming wordt voorgelezen. Aansluitend wordt burgemeester Van Oostrum beëdigd door de commissaris van de Koning.
Regulier
Aansluitend start om 17.30 uur de reguliere raadsvergadering met de benoeming van kandidaat-wethouder Ton Koenderink en het toelaten van twee nieuwe raadsleden. Daarna staat de behandeling van de perspectiefnota op de agenda. Mocht dit nodig zijn, dan wordt de behandeling van de perspectiefnota op woensdagavond 1 juli om 19.30 uur voortgezet.
Publiek en live meekijken
Geïnteresseerden zijn vanaf 16.30 uur van harte welkom op de publieke tribune in het gemeentehuis. Ook is de gehele raadsvergadering live te volgen via uitzending van de gemeenteraad.
Inspreekmogelijkheid
Wie gebruik wil maken van de mogelijkheid om in te spreken tijdens de behandeling van de perspectiefnota, dient uiterlijk dinsdag 30 juni voor 12.00 uur contact op te nemen met de griffie. Dit kan via e-mail ([email protected]) of telefonisch (0545-250 805). Meer informatie over de procedure is te vinden op de informatiepagina over inspreken.

Deel dit artikel:

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Meer nieuws

Scroll naar boven