Grote Maine Coon ‘Daisy’ vermist in Borculo: eigenaars dringend op zoek

BORCULO – Sinds dinsdag 11 augustus is de grote Maine Coon poes Daisy vermist vanaf de Deugenweerd in Borculo. Daisy is sindsdien niet meer gezien en wordt thuis enorm gemist. De eigenaars doen een dringende oproep aan buurtbewoners om naar haar uit te kijken.
Daisy is een opvallend grote poes van het ras Maine Coon. Zij is gechipt en herkenbaar aan haar forse postuur en kenmerkende raskenmerken. Haar plotselinge verdwijning zorgt voor veel bezorgdheid bij haar baasjes.
Oproep aan buurtbewoners
Buurtbewoners in Borculo, en met name rondom de Deugenweer, wordt gevraagd om extra op te letten in hun tuin. Omdat katten bij warmte of schrik dekking kunnen zoeken, luidt het advies om ook in schuren, garages, tuinhuisjes of onder carports te kijken. Het is mogelijk dat Daisy ergens per ongeluk is ingesloten.
Heeft u Daisy gezien?
Heeft u Daisy na 11 augustus nog gezien, weet u waar zij momenteel verblijft, of heeft u haar per ongeluk opgevangen? Neem dan direct telefonisch contact op met de meldlijn.
  • Contacttelefoonnummer: 085-0640530
  • Locatie vermissing: Deugenweerd, Borculo
  • Sinds: 11 augustus
Elke tip of aanwijzing, hoe klein ook, kan helpen om Daisy weer veilig thuis te krijgen.

Deel dit artikel:

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Meer nieuws

Scroll naar boven