DEO 35+ schenkt minipups prachtige goaltjes

BORCULO – Vlak voor aanvang van de eerste training van de minipups kreeg het jongste team van DEO afgelopen zaterdag een prachtige verrassing. Een delegatie van DEO 35+ overhandigde maar liefst twee fraaie, inklapbare goaltjes aan de allerkleinsten van de vereniging.

Maandelijks
De mannen van DEO 35+, die maandelijks op vrijdagavond hun wedstrijdjes spelen, hadden besloten hun verdiende vrijwilligersgeld gedurende het seizoen te schenken aan de jeugd. En wie kan daar beter van profiteren dan de jongste voetballertjes? Voor trainster Rianne (en assistente Fem) ging hiermee een grote wens in vervulling. Al langere tijd was zij op zoek naar lichte, inklapbare goaltjes waar de minipups lekker mee kunnen trainen. Dankzij DEO 35+ is die wens nu werkelijkheid!

Trots
Trots gingen de mini’s samen met hun trainsters en de afvaardiging van DEO 35+ op de foto. Bjorn vertelde daarbij dat de meeste spelers van DEO 35+ zelf ooit ook als jonge voetballertjes bij DEO zijn begonnen. Juist bij de minipups wordt de basis gelegd voor hopelijk een lang en mooi verblijf bij v.v. DEO.

Deel dit artikel:

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Meer nieuws

Scroll naar boven