
GEESTEREN – In het kader van Coming Out Day, op 11 oktober, wordt er dit jaar voor het eerst in Berkelland een bijzonder regenboogontbijt georganiseerd bij Theehuis de Busker in Geesteren. Op deze zaterdagochtend staat de locatie van 9.00 tot 11.00 uur in het teken van inspirerende verhalen, mooie gesprekken en verbinding. Het ontbijt, dat om 9.30 uur begint, biedt een gelegenheid om elkaar te ontmoeten en te steunen. De kosten bedragen €17,50.
Atelierroute
Daarnaast vindt in Geesteren en Borculo de Open Atelierroute plaats in dit weekend, waar diverse kunstenaars hun werk tonen. De route start onder andere bij Theehuis de Busker.
Wens
Bezoekers kunnen op 11 of 12 oktober ook een wenskaartje in de wensboom hangen, een gebaar van hoop en verbondenheid. De kersenboom symboliseert dromen en biedt een manier om iemand kracht toe te wensen.
Thuis
Wie niet aanwezig kan zijn, kan een ontbijtbox bestellen. Aanmelden voor het ontbijt kan tot 6 oktober via [email protected]. Het evenement wordt georganiseerd door Team Theehuis de Busker en Jaime Lebbink.

























