BORCULO – Op maandag 23 maart vond bij UNO’21 op Sportpark de Wildbaan in Borculo een bijzondere opa-oma training plaats. Maar liefst 20 enthousiaste opa’s en oma’s stonden samen met hun kleinkinderen op het voetbalveld, waarbij jong en oud gezamenlijk genoten van het spel.
Oefeningen
Tijdens de training werd aandacht besteed aan techniek met oefeningen vernoemd naar bekende voetballers zoals Ronaldo, Vanenburg en Figo. Daarnaast werd er geoefend op 1-tegen-1 situaties, passen en trappen. De avond werd afgesloten met een spannende eindwedstrijd, waarin plezier en sportiviteit centraal stonden.

Verbinding
De training zorgde voor een sterke onderlinge verbinding en veel voetbalplezier. Zorgboerderij De Scholte droeg bij aan de geslaagde avond met het verzorgen van heerlijke gebakken cake. Alle deelnemende opa’s en oma’s ontvingen bovendien een flyer met een uitnodiging voor OldStars UNO’21, met de hoop hen bij toekomstige activiteiten opnieuw te mogen verwelkomen.



























