EIBERGEN – De 26e Kuitenbreironde is maandagavond om 19.00 uur op de Oude Maat van start gegaan. In zes gesponsorde ploegen zullen deze week de deelnemers – in totaal 47 – gaan strijden om de gele, groene en roze trui. De Mini-Kuitenbreiers mochten op de eerste dag de spits afbijten.
Na deze wedstrijd begon de proloog en de ploegenestafette voor de 8 tot 12 jarigen. De jongens en meisjes moesten met hun fiets op een parcours verschillende hindernissen afleggen.
De Kuitenbreironde is een alternatieve mini Tour de France voor kinderen in de leeftijd van 8 tot 12 jaar. De ronde wordt door de Eibergse Sport Federatie georganiseerd.
Luchtballon trekt veel bekijks! Even waren alle toeschouwers van de Kuitenbreironde naar wat anders aan het kijken. Op de Nieuwe Maat was Achterberg ballonvaarten uit Haaksbergen bezig met het oplaten van een luchtballon (zie foto’s hieronder). Wie heeft er genoten van een vaart boven Berkelland?
er zijn geen afbeeldingen gevonden
Reacties
Erg irritant; buurtbewoners hebben geluidoverlast ervaren.
W | 14-07-09 | 14:53
Wordt er weer eens wat georganiseerd voor de kids hebben ze last van het lawaai, BELACHELIJK gewoon.
Mensen moeten niet zo zeuren.
Kids geniet lekker van de kuitenbreironde en dat ieder jaar weer petje af voor de vrijwilligers die altijd maar weer klaar staan om zoiets te organiseren. GA ZO DOOR
Eigenaar van verongelukte kat gezocht NEEDE - Richard Belshof baalt als een stekker, hij heeft maandagavond een kat aangereden. De kat heeft de aanrijding niet overleefd. Richard is nu op...... Lees verder »
RGVteam goed voor 5 medailles RUURLO - Afgelopen zaterdag wist het team van RGV Ruurlo, in het nivo supp; lement F, de 2e vooronde een goed resultaat neer te zetten. Het tea...... Lees verder »
Extra avond Brooksfeest in Ruurlo RUURLO – Het Brooksfeest, georganiseerd door de Ruurlose Buurtvereniging Het Broek en Omstreken telt dit jaar een extra dag. Het jaarlijks terugkerend...... Lees verder »
Fratsen neet te volgen NEEDE - Heb ie dat ok wal es dat ie der niks mear van snapt? Noe volgt een paar onnavolgboare berichten oet `t dagelijks nieuws. Rutte stelt 100 milj...... Lees verder »
Fratsen dagje oet NEEDE - Ik was deur VIOS oet e neudigt um eens een keartje met te goan as sponsor van disse mooie vereniging noar FC Twente. Fantastisch natuurlijk w...... Lees verder »
Fratsen wat een gedoo NEEDE - De prieze van gas en stroom riest de panne oet. Wat leu kunt `t neet mear betalen allemoale,wat een nare toestand. Noe krieg ie allerlei tips...... Lees verder »
Fratsen kamelen NEEDE - Dreuge,dreuge,dreuge op `t moment dat ik dit schrief heb wij net oetgerekend onder de jammarkt een buitje ehad. Was nog ens neet zovulle en zo...... Lees verder »
NUB TV
Boeren feliciteren FrieslandCampina in Borculo met verjaardag
BORCULO – De zuivelfabriek van FrieslandCampina in Borculo bestaat 125 jaar, wat reden was voor Achterhoekse melkveehouders om woensdagochtend langs te komen met een bloemetje én een feestelijke banner. De boeren, die als lid onderdeel zijn van het internationale bedrijf, hopen zo de banden aan te halen. “Een mooi moment vanuit de boeren die bij ons zijn aangesloten”, vindt locatiedirecteur Eric Hassink.
“We zijn hier ooit begonnen met een boterfabriek, later kaas, en uiteindelijk is het uitgegroeid tot wat je nu ziet staan.” Behalve een felicitatie, was het voor de boeren een manier om de banden aan te halen. Volgens Gerbert Boenink, voorzitter van de districtsraad van het bedrijf in de Achterhoek, is dat nodig: “De verbinding tussen de leden en de mensen die hier werken is minder geworden. Vroeger werkten de zonen en dochters allemaal in die fabriek. Wij willen die verbinding terugbrengen.” De locatiedirecteur herkent het verhaal. “Ik denk dat de band in het verleden misschien wel hechter geweest is, toen was het echt lokaal gericht”, zegt Hassink. “Het bedrijf is internationaler geworden, misschien zijn we ook wel wat uit elkaar gegroeid, maar de contacten zijn nog steeds goed.” Boenink: “In een coöperatie is net als in een familie veel discussie, er zijn continu mensen die iets vinden. In globaliteit zijn mensen tevreden, maar er zijn ook zeker kritische leden, dat is goed.”
‘Gezonde toekomst’
Hoewel er vanwege de stikstofcrisis bij sommige veehouders zorgen zijn over de toekomst, ziet de fabriek de toekomst met vertrouwen tegemoet. “Zuivel in zijn algemeenheid heeft denk ik nog steeds een ongelofelijk mooie toekomst”, aldus Hassink, die aangeeft dat de locatie in Borculo onder meer kindervoeding en medische producten produceert. “Die breedheid zorgt ervoor dat we echt een gezonde toekomst tegemoet gaan.”
Geest eren GEESTEREN - Als op oudejaarsavond om tien uur de klok in Geesteren slaat en je het schreeuwen van de steenuil hoort, is de kans groot dat de nieuwjaa...... Lees verder »