EIBERGEN – De broodjes en de gehaktballen zijn bij het Esso tankstation aan de Groenloseweg niet aan te slepen. Ondernemer Theo Geurts en zijn medewerkers hebben vandaag ook een beetje het Zwarte Cross gevoel. Honderden bezoekers van de Zwarte Cross maken een ‘spitstop’.
Langs de weg heeft Geurts een groot spandoek geplaatst met de tekst: Zwarte Cross pitstop verse broodjes en gehaktballen. “Je moet als ondernemer overal op inspringen. Het is in de zaak beregezellig. Ook morgen verwacht ik een grote drukte”.
Fotograaf Roy Nijman was ter plaatse en maakte op de N18 een aantal mooie plaatjes van voertuigen die naar de Zwarte Cross gingen.
Heeft u ook foto’s gemaakt van de mooie caravans op de wegen in Berkelland? Of bent u een Berkellander die naar de Zwarte Cross gaat? Maak op het terrein foto’s en stuur ze op naar redactie@nieuwsuitberkelland.nl. Ook een verslagje is na afloop welkom.
Oproep Kinderen Kopen Een Huis BERKELLAND - Wil je dolgraag verhuizen, maar levert dit veel strijd op met jouw thuiswonende kinderen? Wijzen zij iedere woning af die je voorstelt e...... Lees verder »
Kennismaken met basisscholen in Ruurlo RUURLO - Ouders van kinderen die vier jaar worden zijn van harte welkom op de basisscholen van Ruurlo om kennis te komen maken. In verband met corona ...... Lees verder »
Rijbewijskeuringen CBR in Borculo BORCULO - Een medische keuring voor het verlengen van uw rijbewijs is nodig wanneer u 75 jaar of ouder bent of wanneer u een zgn. groot rijbewijs (C/...... Lees verder »
Fratsen gelukkig NEEDE - Gelukkig moar `t nieuwe joar kump deran, 2020 was achterof eigenlijk `n joar vol gemas. Deur `t virus kwam onze dagelijkse gang van zaken behe...... Lees verder »
Fratsen Trio NEEDE - Onlangs schreef ik ne keare iets oaver een escortbureau, doar warkt van dee vrouwleu dee ie kunt bellen as ie argens van of mot. In dat artike...... Lees verder »
Fratsen de road NEEDE - Onze gemeenteroad begunt zich een betje te reuren,ze denkt volgens mien dat ze neet serieus genog wordt e nommen. De wetholder hef `n dealtje ...... Lees verder »
NUB TV
film: Het jaar van Bas te Velthuis
BERKELLAND – In de laatste dagen van het jaar blikken we met een 11-tal Berkellanders terug op 2020. Op de laatste dag van het jaar hebben we niet alleen het interview met burgemeester Joost van Oostrum, maar ook met Bas te Velthuis, de eindredacteur van Nieuws uit Berkelland. Eigenlijk zou deze film geplaatst worden op donderdag 30 december. Echter is Bas gisteren voor de eerste keer vader geworden. Daarom hebben we even gewacht met het plaatsen van dit interview. Tim Loos sprak met Bas voor dat hij vader werd.