RUURLO – Net zoals afgelopen jaar organiseert het GPB weer een toertocht voor scootmobielgebruikers. Dit jaar in de omgeving van Ruurlo. Wederom wordt deze tocht ondersteund door de firma Harting-Bank, de huisleverancier van scootmobielen in Berkelland, met een monteur en bezemwagen. Halverwege is er een pauze waarbij koffie- of thee wordt geschonken. De tocht is gratis waarbij vooraf aanmelden verplicht is. Deze tocht voor scootmobielgebruikers is circa 22 km lang en start om 13. 30 uur richting Kranenburg. Vertrek- en eindpunt is op het kerkplein in Ruurlo (op 4 juli). Opgave vooraf is verplicht via Tel: (0545) 472 164 of (0545) 473 571 of via www.gehandicaptenplatform-berkelland.nl.
Borculo krijgt een voorjaarskermis BORCULO - Van 5 t/m 10 april gaat er in Borculo een voorjaarskermis plaats vinden aan de Haarloseweg. De organisatie van deze nieuwe kermis is in hand...... Lees verder »
Politieke Avond op 31 januari BERKELLAND - Op dinsdag 31 januari is de volgende Politieke Avond in het gemeentehuis in Borculo. Tijdens een Politieke Avond worden er eerst politie...... Lees verder »
Maak kennis met bridge REGIO - Denkt u weleens: bridge is ingewikkeld? Of bridge is saai? Kwik Bridge laat mensen (jong en oud) op een laagdrempelige manier kennis maken me...... Lees verder »
Chouffe kabouterparty bij Café De Stier EIBERGEN - Zaterdag 4 februari is er vanaf 21.00 uur een Chouffe kabouterparty in De Stier. Een hilarisch evenement waarbij De Stier meerdere soorten...... Lees verder »
Kyra vermist in Ruurlo RUURLO - Kyra is sinds gisteravond vermist in Ruurlo (omgeving Bruil) Het is een teefje van 6 jaar oud en schuw. Bij zichtmelding graag direct contac...... Lees verder »
Fratsen neet te volgen NEEDE - Heb ie dat ok wal es dat ie der niks mear van snapt? Noe volgt een paar onnavolgboare berichten oet `t dagelijks nieuws. Rutte stelt 100 milj...... Lees verder »
Fratsen dagje oet NEEDE - Ik was deur VIOS oet e neudigt um eens een keartje met te goan as sponsor van disse mooie vereniging noar FC Twente. Fantastisch natuurlijk w...... Lees verder »
Fratsen wat een gedoo NEEDE - De prieze van gas en stroom riest de panne oet. Wat leu kunt `t neet mear betalen allemoale,wat een nare toestand. Noe krieg ie allerlei tips...... Lees verder »
Fratsen kamelen NEEDE - Dreuge,dreuge,dreuge op `t moment dat ik dit schrief heb wij net oetgerekend onder de jammarkt een buitje ehad. Was nog ens neet zovulle en zo...... Lees verder »
NUB TV
Het Jaar Van Joost van Oostrum
BERKELLAND – Traditiegetrouw sluiten we de serie “Het Jaar Van…” af met burgemeester Joost van Oostrum. Met hem nemen we op de laatste dag van 2022 het afgelopen jaar door.
Geest eren GEESTEREN - Als op oudejaarsavond om tien uur de klok in Geesteren slaat en je het schreeuwen van de steenuil hoort, is de kans groot dat de nieuwjaa...... Lees verder »