BERKELLAND – Elke dag een wandeling van minimaal 20 minuten maken is belangrijk voor je hersenen. Het helpt je onthaasten, verhoogt je weerstand, zorgt ervoor dat je beter slaapt en het geeft energie. Juist nu we veel thuis ‘zitten’ is het belangrijk in beweging te blijven. De Hersenstichting ontwikkelde hiervoor de Ommetje app. Deze app motiveert je om dagelijks een wandeling te maken. Agem heeft zich aangesloten bij dit initiatief en nodigt alle Achterhoekers uit om dagelijks ‘samen’ te wandelen.
Met Achterhoekers kun je de uitdaging aan gaan door dagelijks een ommetje van 20 minuten te maken. Zo wandel je samen, zonder dat je op dezelfde locatie hoeft te zijn. In de app van de Hersenstichting kun je allerlei medailles en levels behalen en ontvang je interessante ‘hersenweetjes’ van professor Erik Scherder. Agem motiveert deelnemers extra door elke maand een thema bekend te maken. Je kunt jouw foto’s, video’s en/of verhalen over je ommetje insturen en daarmee maak je kans op leuke give-aways. Ook kun je jouw mooiste routes delen en bekijk je de routes van andere Achterhoekers. Iedereen kan zich aansluiten, ook als je geen klant Agem van bent. Ga naar http://www.agem.nl/ommetje om je aan te melden.
Rijbewijskeuringen CBR in Borculo BORCULO - Een medische keuring voor het verlengen van uw rijbewijs is nodig wanneer u 75 jaar of ouder bent of wanneer u een zgn. groot rijbewijs (C/...... Lees verder »
Geesteren schrapt paasvuur 2021 GEESTEREN - Ondanks dat 4 april nog ver weg is, verwachten ze in Geesteren niet dat de situatie rondom corona dan zodanig veranderd is dat een paasvuu...... Lees verder »
Wandeling in buitengebied Eibergen EIBERGEN - Op zondag 21 maart organiseert s.v. Kerkloo een wandeling in het buitengebied van Eibergen. Deze sfeervolle wandeling voert u over bospaden...... Lees verder »
Auto op de kant bij ongeluk in Eibergen EIBERGEN - Op dinsdag 23 februari zijn de hulpdiensten rond 19.00 uur in de avond uitgerukt voor een ongeluk in Eibergen waarbij twee auto's betrokken...... Lees verder »
Informatiebijeenkomst Zonneveld Hupsel BERKELLAND - Om de Achterhoek duurzaam te versterken zal ook in de regio zelf duurzame energie opgewekt moeten worden. Hiervoor ontstaan verschillend...... Lees verder »
v.v. Ruurlo haalt oud papier op RUURLO - Voetbalvereniging Ruurlo haalt zaterdag 27 februari weer oud papier op in de bebouwde kom van Ruurlo. Bewoners worden verzocht het papier 's ...... Lees verder »
Eibergen in actie voor de Voedselbank EIBERGEN - Op dinsdag 2 maart staan er van 10.00 tot 11.30 uur in de consistorie van de Oude Mattheüs in Eibergen mensen klaar om producten in ontvang...... Lees verder »
Columns Marcel & Monique
Fratsen aparte dinge NEEDE - In disse wondere aparte tied van beparkingen hebt wij ok allemoale iets mear tied um te leazen. As ie vulle least wurd ie vanzelf ok luk wieze...... Lees verder »
Fratsen gelukkig NEEDE - Gelukkig moar `t nieuwe joar kump deran, 2020 was achterof eigenlijk `n joar vol gemas. Deur `t virus kwam onze dagelijkse gang van zaken behe...... Lees verder »
Fratsen Trio NEEDE - Onlangs schreef ik ne keare iets oaver een escortbureau, doar warkt van dee vrouwleu dee ie kunt bellen as ie argens van of mot. In dat artike...... Lees verder »
NUB TV
film: Actie “Beleg in Berkelland” gesprek met Erna Koeslag en Richard Grevelink
BERKELLAND – De ondernemersverenigingen van Borculo, Eibergen, Neede en Ruurlo organiseren samen met Bedrijvenkring Berkelland en de gemeente Berkelland de actie ‘Beleg in Berkelland’. Een actie om juist nu onze ondernemers die deze Coronatijd hard worden getroffen te steunen! Als inwoner van Berkelland kan men met deze actie de eigen winkelier ondersteunen en helpen om de lockdown periode te overleven. Door de aankoop van een waardebon krijgen de winkeliers nu financiële ruimte, terwijl de tegenprestatie pas later geleverd hoeft te worden.
De actie ‘Beleg in Berkelland’ is op 2 februari 2021 gestart. Met behulp van de gemeente verschijnt in week 5, 6,7 en 8 een paginagrote advertentie in een regionaal weekblad waarin onder meer staat welke ondernemers deelnemen. Via de afgedrukte QR code kan de consument bij de winkel(s) naar keuze online een waardebon aanschaffen welke na aankoop toegestuurd wordt. De betreffende waardebonnen zijn alleen geldig voor de winkel(s) waarin ze gekocht zijn en kunnen na de lockdown periode in de winkel(s) worden verzilverd.
Hoe werkt het?
Ga naar http://www.bedrijvenkringberkelland.nl/actie/ en koop een waardebon bij een van de deelnemende ondernemer(s). Reken de waardebon rechtstreeks bij de betreffende ondernemer af (contant, via Tikkie, pinnen of overschrijving). Na ontvangst van het bedrag ontvang je de bon per mail, post of thuisbezorging. Zodra de lockdown voorbij is, kun je de geïnvesteerde bon verzilveren bij de ondernemer.
Investeer nu in ons mooie Berkelland en koop een bon bij een van de deelnemende ondernemers. Ben je een Berkellandse ondernemer en wil ook aansluiten? Dat kan! Ga naar http://www.bedrijvenkringberkelland.nl/actie/ en meld je aan!