NEEDE – Twee jongeren van MaxX onderwijs hadden een wens en deze wens samen met Jimmy’s Berkelland uitgewerkt in een activiteit! “Jachtseizoen samen met de politie en boa’s”.
Spektakel
Na maanden van voorbereiding en wachten was het vanmorgen zover. Spektakel door de straten van het centrum van Neede. Ruim 30 leerlingen van MaxX Onderwijs moesten een uur lang uit handen blijven van de Politie Berkelland en de handhaving van de Gemeente Berkelland. Met ruim 10 vrouw en man sterk werd het hunten op de leerlingen ingezet. Wat resulteerde in spektakel door de binnenstad van Neede! “Geweldige happening en een geweldige samenwerking tussen jeugd en politie/boa’s.” Laat Jimmy’s weten. “Het was spannend en genieten tegelijk. Bedankt voor deze mooie afsluiting van 2023!”.
1 gedachte over “Jachtseizoen in Neede”
Nou hier is wel tijd voor, maar de personen die de zware bommen en vuurwerk afsteken worden niet gepakt. Spijtig voor mens en dier.
Reacties zijn gesloten.