BERKELLAND – Dinsdagavond zijn Esmée Mouw en Ton Koenderink geïnstalleerd als commissielid namens Samen voor Berkelland. Deze partij ontstond nadat Bouke Winters zich eerder dit jaar afsplitste van de BBB Berkelland. Mouw was tot voor kort lid van de Jongerenraad. Koenderink was in het verleden al eens commissielid in de gemeente Haaksbergen. Beide hebben zich ook verkiesbaar gesteld voor Samen voor Berkelland tijdens de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2026. Mouw zal direct na Winters op de lijst staan, Koenderink zal de derde plek in nemen.
























2 gedachten over “Esmée Mouw en Ton Koenderink geïnstalleerd als commissielid namens Samen voor Berkelland”
Heel goed dat er voor Berkelland wordt opgekomen , alleen ja ben geen fan van de dame in kwestie
Koenderink stond te blaaskaken tijdens de anti-coa-demo in Eibergen dat we in een democratie leven en dat het volk beslist. Fout heer Koenderink!
Zoek het even op: wij leven hier in een INDIRECTE democratie, waarin het volk zich laat vertegenwoordigen door een gekozen orgaan, zoals een (gemeente)raad of parlement.
Dat is de grote misvatting van lui die de mond vol hebben over democratie: die denken dat wie het hardst schreeuwt ook gelijk krijgt. Godzijdank werkt het hier (nog?) niet zo.
Een democratie staat voor ALLE inwoners, ook minderheden!
Je houdt je hart vast als mensen zoals Koenderink een stem krijgt in de gemeenteraad. Hij heeft niet begrepen dat de raad rekening behoort te houden met ALLE inwoners, dus óók met vluchtelingen.
Reacties zijn gesloten.