
RUURLO – Op 15 juli heeft burgemeester Joost van Oostrum van de gemeente Berkelland een werkbezoek gebracht aan PLUS Stam in Ruurlo. Tijdens dit bezoek ging hij met supermarktondernemers Pieter Stam (PLUS Stam) en Annie Harmsen (PLUS Koenders Eibergen) in gesprek over de cruciale rol van lokale winkels voor de leefbaarheid in de buurt. Als tastbaar bewijs van deze maatschappelijke impact kreeg de burgemeester het eerste exemplaar van het zogeheten ‘MEERwaardeboek’ overhandigd.
Onzichtbare steunpilaar van de buurt
Zelfstandige winkeliers dragen dagelijks ongemerkt bij aan de vitaliteit en sociale binding in hun omgeving. Dit doen zij niet alleen door een breed assortiment en een ontmoetingsplek te bieden, maar ook door actieve steun aan lokale sportverenigingen, cultuurinitiatieven en de inzet van eigen tijd, middelen en personeel. Hoewel deze bijdrage aan de lokale samenleving enorm is, blijft deze in de praktijk vaak buiten het zicht van beleidsmakers wanneer gemeenten besluiten nemen over de inrichting en de toekomst van dorpskernen.
Cijfers en praktijkvoorbeelden
Tijdens het bezoek lieten Pieter Stam en Annie Harmsen aan de hand van concrete voorbeelden zien wat er op dit moment lokaal in Berkelland gebeurt om de leefbaarheid te vergroten. Om dit breder te onderbouwen, overhandigden zij het MEERwaardeboek aan burgemeester Van Oostrum. Dit boek bundelt harde cijfers en inspirerende praktijkvoorbeelden uit heel Nederland die aantonen hoe onmisbaar de zelfstandig winkelier is voor een gezonde, sociale en aantrekkelijke buurt.


































6 gedachten over “Burgemeester Van Oostrum ontvangt MEERwaardeboek uit handen van Pieter Stam en Annie Harmsen”
Daar staat t fotomodel weer. Toppertje van de bovenste plank. Blijf t zeggen waardeloze clown is het.
EEEEEEEEY TONNY!!!
Maakte me zorgen, je was al zo lang stil. Heb je weer een knuffeltje nodig?
Ik heb je al meerdere keren te kakken gezet waarna je stil bleef en nu wil je t weer proberen nat windje? Ik ben hier voor joost en wat jij allemaal te melden hebt boeit me eigenlijk niet veel. Je zou terugkomen als de teelballetjes zijn ingedaald maar dat gaat zo snel niet 🙂 fijne dag helder lichtje.
Het boeit je niet wat ik zeg en toch reageer je iedere keer. Dat vind ik nou zo leuk aan jou! Je mag alleen wel een beetje werken aan je repetoir – je herhaalt jezelf wel erg vaak.
🙂 zegt meneer knuffeltje? Ik zou zeggen bedenk dan zelf n leuke originele of moet de begeleiding daarmee helpen? Ik heb echt geen zin om weer 30 berichten over en weer te sturen om je weer voor lul te zetten want je gaat dit niet winnen echt niet sorry. Bij deze gaan dus ook al je berichten in de negeer want je bent echt geen partij zoals ik al vaker heb probrren duidelijk te maken. Daag temu lichtje, de kracht zit m bij deze in de herhaling 😉
Uitdaging aangenomen!
Want ik kan jou niet negeren, schatje. Je vindt dat je de burgemeester bij elk nieuwsbericht moet bashen. Sneu en lost niks op. Maar ja, meer als schelden kun je niet en je bent er nog trots op ook, dat iedereen jou zo te zien krijgt. Mij te kakken zetten? Kerel ik lach me het schompes om jouw “ik kan schelden, ben ik nou niet stoer?” act.
Reacties zijn gesloten.